Lista ocen Skoda Octavia I Kombi (246) - Całokształt

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thom
Kombi 1.8 T 4x4 150KM 110kW
Złoty środek. 'Rodzinny', 'sportowy', 'przestrzenny', 'oszczędny', 'wygodny'. Niby szukając auta trzeba zrezygnować z któryś z wymienionych atutów, ale nie przy tym cudzie inżynierii. Nie jest idealny, ale nie znam samochodu który byłby ideałowi bliższy.
~paderewsku
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
założeniem było kupno auta w miarę nowego, ale jak najstarszego technicznie, bez turbiny, dwumasowego koła zamachowego DPF i innych klątw. Wybór 6 -letnia octavia , koniecznie I (ze względu na proste zawieszenie z tyłu), ze znaną przeszłościa. Dla przeciętnego kowalskiego za jakiego się uważam wybór dobry.
~Rogii
Kombi 1.6 101KM 74kW
świetne auto. jak ktoś nie chce wydać dużo to w ciemno może brać. auto bazuje na VW ale nim nie jest więc nie jest tak niezawodne ale jest większe i tańsze od golfa a niektórzy nie bez powodu nazywają octavie passatem dla ubogich. wielu moich znajomych kupiło sobie octavie jak zapoznali się z moim autem.
~niezadowolony
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Całą brodę mam zaplutą, że kupiłem ten złom. Połaszczyłem się na silnik 130 KM. Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno nie kupiłbym tego samochodu, ani w ogóle żadnej Skody. Komfort na poziomie auta dostawczego. Fabia jest podobna, tylko mniejsza, a Superb większa. To jest chora filozofia samochodu!
~Jacek - gdansk11@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
Jak za takie pieniądze - świetny nabytek. Jest to poprostu VW w tańszym wydaniu (części i wszystkie składowe silnika mają ten cudowny znaczek VW ). Przejechałem tym autem w 6 miesięcy 16 tyś i nie mam nic co mógłym powiedzieć na NIE - a nie jest to moje pierwsze auto w życiu z tego segmentu... :-))
~jack_z@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
jeżdżę ok 55000 rocznie - ekonomia 5, komfort 4.5 , ładowność 5 , bezpieczeńswo na drodze na szczęście nie wypróbowałem ale wyposażenie w tym względzie 4, bezpieczeństwo na parkingu 4, za przyzwoitą cenę mam bsrdxo ekonomiczny i niezawodny wygodny samochód który nie podnieca sąsiadów i konkurentów.
~krzysg@post.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Biorąc pod uwagę wszystki plusy i minusy to jest całkiem dobrze, ale auto które kosztowało ponad 100000 PLN, trzeba nad nim trochę popracować. Na dzień dzisiejszy mam problem z powierzchnią lakierniczą ale prawdopodobnie podlega to gwarancję i będą go malować. Pozdrawiam i życzę miłej eksploatacji
~kickboxer3
Kombi 2.0 4X4 115KM 85kW
Auto praktycznie bezawaryjne. Poza wymianą olejów, filtrów i hamulców nic więcej do roboty przez rok eksploatacji. Trochę twarde fotele ale można się przyzwyczaić. Ogólnie prowadzi się dobrze, w spalaniu tragedii też nie ma. Silnik niestety bez turbo i dynamiką nie grzeszy.
~lcgeo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre auto na polskie drogi. Niezwykle oszczędne, bardzo tanie w utrzymaniu, dosyć trwałe. Auto trochę już stare, nie spełnia normy Euro 5, nie można nim wjechać do centrów wielu miast w Niemczech lub innych krajów...I to jest jego praktycznie jedyny minus.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Kombi
5,8
9,6
~shovel
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Awarie! auto od samego początku nie sprawiało wrażenia pewnego. w tym samym czasie kupione były 2 skody - ta i Scout, o ile scout się sprawuje to ta jest fatalna. Pomijając awarie to jest po prostu toporne auto \"do tyrania\", 0 prezencji. Dobre dla handlowca
Skoda Octavia I Kombi