Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Kombi

nabuchodonozor, 8 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1998
Skoda Octavia I Kombi 1.8 20V 125KM 92kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
auto takie se. duszy nie ma, ale sie jezdzi w miare. wrażliwy na krawężniki, po lekkim uderzeniu była potrzebna mała operacja czyli wymiana drążka kierowniczego. pakowny, zmieści 7 120 litrowych worków z butelkami, miejsca jest. osiągi nawet nawet, maxymalnie poleciałem na niej 210km/h. ogólnie auto puste, za wiele w nim nic nie ma, a nawet jak jest to i tak nie działa, póki co mnie nie zawiodło tak zeby nie było opcji jechać dalej. w miare wygodny, jaklość wykończenia do ****.
problemów z nim nie mialem, mocy brakuje, rozgon kiepski
no kur... z tym to lipa po całości. wybierak wykonany ze słabego materialu, wymieniac trzeba co chwile, bo jedynki nie wrzucisz tak pewnie. długie przełożenia, ogólnie mówiąc skrzynia jest wieśwagenowska takze rewelacji nie ma
jak wszystko jest sprawne to sie jezdzi nawet przyjemnie, bez bazara
ślepy nie jestem i widze wszystko
za wiele przycisków ni ma, szukać ich nie trzeba, są tam gdzie mają być
no tu to wszystko si, w zime ciepło, latem chłodzi
z tyłu dla dwóch miejsce sie znajdzie, ruchać nie wygodnie, ale z przodu miejsca nie brakuje
szyby opadadają bo elektryka sie psuje i wszystko słychac jak na psiarskim podsłuchu
części tanie, a jesli chodzi o benzyne to lepiej pojechac i zatankować u ruskich bo u nas drogo jak sie ma ciężką noge
tanio mozna kupic w dobrym stanie
elektryka szyb padła na samym początku, chłodnice trzeba było wymienic, wybierak od skrzyni raz na jakis czas trzeba wymienic, żarówki... no jest tego troche
zero poważnych problemów

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]