Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Kombi

Rok produkcji 2000
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Skoda Octavia I Kombi 2.0 115KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
posiadam Octavie od 11 lat zrobiłem nią ponad 300 tys km równiez na LPG. Ogólny przebieg 510 tys km. jestem bardzo zadowolony z samochodu silnik 2.0 8V benzynka. Najpowazniejszą usterka w skodzie była wymiana sondy lambda a tak to same naprawy Eksploatacyjne. Nawet sprzegła jeszcze nie wymieniałem nie posiadam wiedzy czy wogóle było wymieniane auto kupione z przebiegiem 202 tys km.Minusy to układ Elektryczny ciągle urywaja sie linki od otwierania szyb lub centralny zamek zawodzi linki otwierania drzwi tez czesto pekaja. Samochod wdzieczny nigdy mnie nie zawiódł , Od poczatku leje Olej 5W40 nie zmieniam oleju. Silnik pracuje równo bez zastrzezen. Postanowiłem jezdzic tym samochodem tyle ile tylko mozna z ciekawosci chcem zobaczyc wytrzymałosc silnika jaki przebieg jest w stanie wytrzymac. Obecnie samochod ma 23 lata blacharke musiałem poprawic miejscami taki leciwy samochod wymaga juz tego. Samochód eksploatowany był w ciezkich warunkach czesto ciągniete były przyczepki z duzymi ciezarami. Ogólnie podsumuwujac to najlepsze Auto jakie kiedykolwiek mialem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

8,2