Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Kombi

Jacek, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2007
Skoda Octavia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : elastyczny i z kopem
Karoseria : Odpadający lakier tylnej klapy
Układ elektryczny : przełacznik kierunków-wymiana 2 razy,wytrzymały ok 70tysi każdy,koszt 400pln
auto z zewnątrz duże w środku marnie,duży bagażnik ale niekoniecznie przydatny-żeby cos siegnac z konca bagażnika spodnie brudne od zderzaka,koło zapasowe w takim miejscu ze trzeba miec rece jak goryl-do samej ziemi aby je wyjąć,audio do bani-wymiana radia i wstawienie tuby pomogło,krotkie siedziska w fotelach,plastiki rysują sie od paznokcia,jako służbowóz oki,prywatnie bym nie kupił
W ZIMIE GŁOŚNY JAK TRAKTOR NA SSANIU,PO ROZGRZNIU NOTABENE DŁUGIM OK,NA 5 BIEGU OD 50KM SPOKO MOŻNA JEŻDZIC
BIEGI WCHODZĄ GŁADKO,CZASEM TYLKO WSTECZNY ZAZGRZYTA
W PORÓWNANIU Z ASTRĄ BUJA W ZAKRETACH,POZA TYM MIĘKKO WYBIERA NIERÓWNOŚCI,JEST DOŚC KOMFORTOWO
PONIEWAŻ MAM KOMBI TO TAK JAKBYM GANIAŁ SZKLARNIĄ NA KÓŁKACH A W MIARE DUŻE LUSTERKA UŁATWIAJĄ COFANIE
PO 177 TYSIACH PRZEBIEGU DALEJ NIE ZNALAZŁEM MIEJSCA ZA KÓŁKIEM TAK ŻEBY PRZEJECHAĆ WIECEJ JAK 200 KM BEZ ZATRZYMANIA,FOTELE W POROWNANIU Z ASTRA SA JAK KRZESEŁKA W MC-MAŁE SIEDZISKO I PODPARCIE BEZ TRZYMANIA BOCZNEGO,OBSŁUGA KLIMATRONIKA WYMAGA PRZYZWYCZAJENIA-JEST PO PROSTU NISKO I CIĘŻKO TRAFIĆ W KLAWISZE
KLIMATRONIK ZAŁATWIA SPRAWE UPAŁÓW,W ZIMIE DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA CIEPŁO,PRZY KĄPLECIE PASAŻERÓW PARUJĄ ZIMĄ TYLNE SZYBY
DLA KIEROWCY I PASAŻERA OK,TYLNA KANAPA ZA KARE I TYLKO DLA DZIECI,NO CHYBA ŻE DOROSLI NIE MAJĄ WIĘCEJ JAK 150CM WZROSTU
PO ZMIANIE OPON Z FABRYCZNYCH SUPER MATADORÓW NA NOKIAN H DO 150 OK,POWYŻEJ LEPIEJ NIE JEŻDZIĆ,W ZIME SILNIK DAJE O SOBIE ZNAC KLEKOTEM
DEKLAROWANE PRZEZ SKODE ZUŻYCIE 5,2 MOŻLIWE W TEMPIE EMERTYA,NIE JESTEM WARIATEM ZDARZA MI SIE ZROBIC 1000KM NA BAKU A I TAK SREDNIE Z 5000GODZIN JAZDY TO 6,2,SERWIS ODRADZAM,DROGI,ŚREDNIO KOMPETENTY-WYMIENIALI TYLEJE PRZEDNICH WACHACZY-JAK NIE STUKAŁO TAK ZACZEŁO-ZAMONTOWALI ODWROTNIE,WYMIANA KLOCKOW TRWA 2 GODZINY A WYMIANA OLEJU 2,5GODZINY,PO GWARANCJI LEPIEJ POJECHAC DO DOBREGO MECHANIKA-WYJDZIE POŁOWE TANIEJ
nie sypie sie i to jego jak dla mnie jedyna zaleta
DWA RAZY WYMIANA PRZEKAŻNIKA KIERUNKÓW,RAZ CIEGŁO KLAMKI,UPIERDLIWE SA WYCIERACZKI-POWYŻEJ 120 NIESCIERAJA -SERWIS TWIERDZI ZE MAM JEZDZIC WOLNIEJ TO BEDZIE OK,CO ROKU LAKIEROWANA TYLNA KLAPA-OBIJA SIE O ZDERZAK I NA DOLNYCH ZAOBLENIACH SPADA LAKIER
W SUMIE NIC

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 101KM 74kW [l/100km]