Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback (205) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek z Mazowsza
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Bez podgrzewania tylnej szyby - dość szybko zaparowuje. Z uwagi na duże gabaryty - dość długo nagrzewa się wnętrze przy niskich temperaturach.
~Janusz
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Climatronic - nic dodać nic ująć . Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to urządzenie - gorąco polecam . Dopłata 1600 zł do Ambiette .
~Ryszard
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Mam climatronic, naprawdę polecam ponieważ jest swietny. Bardzo rownomiernie rozprowadzona temperatura. Szczegolnie polecam tym co lubią mieć ciepło w nogi.
~Olaf
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Może być, ale odczuwam różnicę w porównaniu z Japończykami z tego samego segmentu, w przypadku Skody różnica oczywiście na minus!
~Kramarek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Gdy kompresor jest spawny, klima działa idealnie, Zimą nieco dłużej się rozgrzewa ale to wszystkie diesle tak mają
~Brajtos
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu jest wszystko ok, gdyby nie nawiew na tył zamontowany w podłokietniku, ledwo wieje, ale coś tam zawsze szumi...
~Pepcio
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Generalnie jest ok, ale z racji małej pojemności i niskich strat silnika nagrzewanie trwa długo, podobnie jak w dieslu.
~oktawian
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Grzeje, chłodzi nic nie brakuje tylko trzeba pamiętać o serwisowaniu klimatyzacji, bo można sobie sprężarkę zatrzeć.
~rutecki4
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Klimatyzacja manualna dziala idealnie, zima auto szybko sie nagrzewa, nie wystpeuje problem zaparowanych szyb.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback
5,8
7,9
9,4
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
niestety tendencja do parowania tylnej szyby, co jest dość wkurzające w jesienne dni, co 20 minut trzeba włączać ogrzewanie
Skoda Octavia II Hatchback