Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback

Silnik 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Rok produkcji 2007
Skoda Octavia II Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie może zejść do 4,7 na trasie i do 5,5 na mieście
Autko czesko-niemieckie, zawieszenie od golfa V, jak i silnik, żałuje że niebyło opcji silnika 90 kM SDi, on pali jeszcze mniej niż ten Dieselek, autko poprostu się podoba
szybko wskakuje na duże obroty, narazie niechce podwyższać mocy ale uzyskanie dodatkowych 30 kM to wydatek ledwo 1200 zł, ocena 5
drążek twrady, trzeba wbijać biegi, kwestia gustu, bo mnie się to podoba niestety ocena 4 dlatego, że autko ma niecały miesiąc 12/2007 a już podczas srogiej zimy, wrzuciłem wsteczny, i bieg niezaskoczył
powiem tak, kiedy trzeba trzyma się drogi, ja po wyjeździe z salonu na letnich oponach, szklanka na jezdni chciałem przycynić i całkiem dziwnym trafem ładny drift mi wyszedł, niewiem jakoś niemam pełnego zaufania do zawieszenia i przyczepności od tamtej pory
Wszystko co trzeba widać
bdb
Klimatyzacja półautomatyczna, gdy było -7,5 stopnia nagrzewał się w środku ok 7 minut, normalka, klimy jeszcze niewiem bo autko mam za krótko
DUŻO DUŻO DUŻO, ale jak ktoś też poprzednio jeździł Fiatem Seicento i Kią Cee`d to każda większa limuzyna zrobiła by na nim wrażenie
jest bardzo dobrze, słychać silnik, ale to też kwestia gustu, ja MUSZE słyszeć silnik ! wkońcu 1.9 TDi
i punkt najważenijszy, na trasie Wrocław-Warszawa spalił mi ok 5.6l, jak się jeździ na mieście w przedziale 800-1500 obrotów spali 6.2-6.5 litra, Warunek trzeba tankować DOBRE !!! paliwo, wszelakimi sposobami odradzam ORLEN ! najbardziel zadowolony jestem z Shella
78800 i leasing 11 %, wersja Ambiente, radyjko i alarm, bardzo mi się autko podoba
narazie brak
narazie brak