Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~Rubens
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Sprzęgło musiało zostać wymienione, bo nie dawało już rady (Skrzynia biegów)
4,1
~Joki
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Średnie spalanie z 88 tankowań to 11,76l. Minimum było 9.0 na trasie z 90 km/h, na autostradzie przy 130 km/h to 10,50 do 11,50 z klimatyzacją. W mieście to 13 przy dynamicznej jeździe z klimatyzacją. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,1
~niki
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
za takie pieniądze mozna zakupic auto a nie to coś bo to autem wstyd nazwać (Stosunek jakość/cena)
~marcinwypich@gmail.com
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie miałem dotąd prablemów, biegi wchodzą bardzo lekko (Skrzynia biegów)
~Loozak
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
rewelka w stabilności, świetnie pokonuje koleiny z dużą prędkością (Układ jezdny)
~remek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
mało miejsca z tyłu na nogi, niewygodne (pionowe) ustawienie oparcia tylnej kanapy (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~zawada_a@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Zbyt mało przejechanych kilometrów by oceniać auto w tej kategorii. Ale mając doświadczenie z posiadania fabii, myślę, że i w tym przypadku nic poważnego się nie przytrafi. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Wito
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Naprawdę spoko auto bez szpanu i mało pali. Silnik pozytywnie zaskakuje także dynamiką, która do bezpiecznej i sprawnej jazdy jest wystarczająca.
3,1
~J.Kowalski
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Po 30500 km padła sonda lambda (tuż po gwarancji-koszt wymiany w ASO 1050 pln. Zaraz po tym ,padły wtryski gazowe(koszt wymiany w ASO 1450 pln. Nie polecam. (Bezawaryjność (poważne usterki))
1,9
~tom