Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (58) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lubek24
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
Tu już nie jest tak kolorowo. Co prawda haldex działa super, ale zawieszenie jest zepsute przez księgowych. Obecnie czekam na wymianę tylnych amortyzatorów bo po prostu walą.
~spin
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
4- Duże auto, duży kufer, proste zawieszenie, więc tył lata nieco na zakrętach przy dużych prędkościach. Wytłumienie na nierównościach bardzo dobre.
~B.
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Generalnie jest bardzo dobrze, ale przy większych nierównościach poprzecznych tył lubi trochę uciekać. Gdyby był wielowahacz, możę byłoby lepiej
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
4x4 daje świetnie radę na śliskich, mokrych nawierzchniach, idzie jak czołg. Nie udało mi się go "zdestabilizować" pomimo różnych warunków jazdy.
~x
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Tu się zawiodłem jak to pewien pan w TVN powiedział gdyby to ustrojstwo chociaż poprawnie się prowadziło na polskich dragach, a nie prowadzi się dobrze.
~Marcin
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Nawet w szybkich zakrętach jeździ się miło, wiadomo do czego to jest samochód ale szybką jazda w górach sprawiła mi dużo frajdy
~Adamo998
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Tylna belka za glosna jak na klase auta. Jedyne rozczarowanie. Resorowanie dosc komfortowe, nie zacheca do szybkiej jazdy.
~Miki123
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
To niestety najslabszy element auta. Prowadzi sie stabilnie i komfortowo ale niestety glosno pracuje, szczegolnie tylne zawieszenie
~Eryk
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
słabiutki jak ktoś nie miał porządnego auta w rękach to się byle czym zachwyci ja taki nie jestem stąd ta ocena
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Kombi
6,2
~Łukasz Z
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Spoko dobrze i pewnie sie prowadzi, testowałem Mondeo, Kia itp jednak moje zaufanie wzbudziła Octavia III
Skoda Octavia III Kombi