Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW 2013-2015 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Przód - ok, choć szyba mogłaby zachodzić wyżej na dach. Przy wzroście 186 muszę się wychylać, żeby dostrzec sygnalizatory. Tył w liftbacku - licho, nie widać końca, dobrze że jest czujnik parkowania, bo auto jest spore i parkowanie w mieście nie należy do łatwych. Również patrzenie przez tylną prawą szybę przy wyjeżdżaniu tyłem z bramy jest utrudnione przez oparcie przedniego fotela.
~wizz36
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Przeciętna. W Octavii siedzi się dosyć nisko. Powierzchnia szyb nie jest duża. Przedni słupek po stronie kierowcy jest spory. Widoczność do tyłu przy cofaniu jest słaba. Bez czujników parkowania byłoby trudno. Ale patrząc globalnie i uwzględniając czujniki parkowania z przodu i z tyłu jest dobrze.
~pawelB
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Nic bym tu nie zmieniał - nie mam najmniejszych uwag negatywnych - widoczność jest OK w każdym kierunku, przy parkowaniu bardzo pomagają czujniki przód, tył. Często parkuję w KRK w miejscach, gdzie wielu odpuszcza.
~Zadowolony z zakupu
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jest ok. Okna i szyby sa duze, tak samo lusterka. Samochod jest tak duzy ze tylna szyba wydaje sie daleko. Ma wysoka linie bagaznika wiec przy cofaniu trzeba uwazac na dzieci/zwierzaki lub niskie przeszkody, ale od czego sa czujniki.
~Mateusz
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Widoczność do przodu bardzo dobra. Słupki cienkie a obudowy lusterek nie aż tak obszerne. Do tyłu gorzej, szyba mocno pochylona przez co wgląd do tyłu utrudniony. Trzeba wspomagać się czujnikami z wizualizacją
~De Naturat
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Super widoczność do przodu i na boki, niestety mocno pochylona szyba tylna, powoduje że tu nie jest najlepiej. Pomagają czujniki cofania przód tył z wizualizacją na ekranie, przy parkowaniu.
~Tomek B.
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo komfortowe auto. Kurczę, zgapiłem się i nie sprawdziłem, że mimo iż to jest średnia wersja skody to nie ma tam tylnej wycieraczki! Brakuje mi jej, ale to moja wina bo pewnie za niewiele bym miał.
~guli200
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Duża przednia i tylna szyba powoduje, że widoczność jest na prawdę dobra. Lusterka też są w porządku aczkolwiek w modelu poprzednim były większe i lepiej było w nich widać.
~kropi
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Słabo z tyłu, na szczęście jest dość sprawnie działający ultradźwiękowy system ostrzegający przed przeszkodami. Do przodu i na boki - bez uwag.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
6,2
~borol
Liftback 1.4 TSI 140KM 103kW
Przód - bardzo dobrze, duża szyba, cienkie słupki A i B. Tył - nie ma widoczności. W lusterku wstecznym nic nie widać.
Skoda Octavia III Liftback