Oceny Skoda Octavia III Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2013-2015

Skoda Octavia III Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2013-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2013-2015

~eryk_mysior
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto świetne, praktyczne i oszczędne. Obecnie 167tys.km, 65 mojego nalotu i jedyne co zostało zmienione to akumulator i klocki komplet. Jedyne do czego można się doczepić to zawieszenie jak w poduszkowcu.
~Zadowoleni właściciele Octavii
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto bardzo pozytywnie nas zaskoczyło - na plus. Rasowy wygląd, bardzo dobry (znany z oszczędności) silnik i wykonanie. Fakt, że w standardzie auto jest niemal gołe. Dopiero wyższe wersje, co najmniej Ambition dają satysfakcjonujące wyposażenie, funkcjonalność i komfort.
3,2
~matyjerz
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
ładne nowe auto porządne ale bez fajerwerków trochę jednak za drogie cena katalogowa ni jak się ma do auta którym Ty chcesz wyjechać z salonu. Trochę dodatków i 10tys dopłaciłem wg obiegowej opinii w AUDI dopłacamy tylko za znaczek ale nie do końca widać tu kilka niedoróbek szczególnie tapicerki drzwi - twardy i nie przyjemny plastik gwizdanie w uszczelkach drzwi powyżej 140 ale to podobno standard Skody
3,5
~Horac
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bez rewelacji, obiecywano dużo więcej. Auto służbowe jakich wiele, intensywnie eksploatowane okresowo.
2,9
~Piotrek
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Ogólnie samochód może się podobać, jest bardzo wygodny, ma niskie spalanie, oferuje sporo miejsca wewnątrz i bardzo duży bagażnik, natomiast mechanicznie mój egzemplarz to tragedia
4,1
~hotracjuszz
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Ogólnie ładny samochód, wygląd zmieniony po wcześniejszej wersji na bardziej kanciasty co daje bardziej sportowy wygląd.
~Paweł
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Nowe auto więc fajne, ale jednak jeżdżąc wcześniej Focusem odczuwam róznicę na niekorzyść Skody w kwestii silnika i układu jezdnego.
~Piotrek
2 rzeczy natychmiast do poprawki , ogólnie może być ale bez szału
~Marlej
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bardzo dobre auto, to nie jest Skoda jaka pamietam sprzed 5 lat. Granice miedzy markami dzisiaj sie po prostu zacieraja. Swietna cena w stosunku do wyposazenia.
3,5
~Stefanek
Liftback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Demon prędkości to to nie jest, raczej dla ludzi spokojnych ze względu na przyśpieszenie i elastyczność. Bardzo irytujący DPF, który zawsze zaczynał się wypalać jak dojechałem do celu (może takie moje szczęście ...). (Silnik)
Skoda Octavia III Liftback