Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan Facelifting (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto z tym silnikiem bardzo głośne i bardzo słabe. Przed każdym wyprzedzaniem trzeba sie dobrze zastanowić czy napewno damy radę ;-) . Słabe światła i kiepskie plastiki. Bardzo niewygodne fotele i twarde zawieszenie powoduje że nie nadaje się na dłuższe trasy, szczególnie po naszych dziurawych drogach. Jeśli chodzi o zalety to auto dość oszczędne - max, 7-8 litrów gazu (fabryczna instalacja) przy spokojnej jeździe, dużo miejsca dla pasażerów...
~skodziarz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
dałem deczko ponad 50000 do wyjazdu z tym wyposażeniem i tymi osiągami konkurencja pozostaje w tyle - tu dostajemy autko wręcz wypasione - nadmieniam że wziąłem trzy pakiety dodatkowe czego nie żałuję choć na początku miałem wątpliwości po co mi to wszystko!!! Porównywałem konkurencję Hondę i Peugota ale ci wypadli blado - za wszystko bardzo konkretne dopłaty a tu miałem w pakietach.
~www.agencjaufo.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Autko w rozmiarze kompaktu, ale w cenie segmentu B. Cena zakupu 44 000 zł. - w tej cenie komputer, klima, alarm, immobiliser, tempomat, radio mp3 z ogromnym wyświetlaczem, czujniki cofania, komplet opon zimowych. Więcej nie trzeba...
~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Uważam, że cena jest przyzwoicie skalkulowana, chociaż zawsze chciałoby się mniej zapłacić. Kupiłem w sierpniu, a teraz ceny jakby wyższe i wyposażenie gorsze...dziwne, ale w salonie ostrzegali przed tym i chyba nie kłamali.
~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Za kwotę 46500 PLN kupiłem całkiem przyzwoite (jak na ocenę po 30 tys km) auto. Ceny konkurencji były dużo wyższe, za gorszy standard wyposażenia (strefa kombi) oraz za gorsze możliwości adaptacyjne wnętrza.
~kot_pracz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest dobrze. Konkurencja to KIA Venga (ceed), Dacia Logan MCV, Nissan Note. Roomak oferuje odrobinę szaleństwa w designie bez rezygnacji z praktycznych zalet. Wszytko za rozsądną cenę.
~kuka
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Roomster jest wyposażony w większość dodatków oferowanych w salonie. Brak tylko panoramicznego dachu. Przydatne w zimie są podgrzewane dysze spryskiwaczy, a w lecie schowek na okulary.
~Krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Przy cenie zakupu nowego auta 43tyś zł. było to chyba największe auto w tej cenie jakie można było kupić w 2013r.
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Za te pieniądze mam naprawdę dużo. Wersja Style + 3 pakiety daje w efekcie naprawdę komfortowo wyposażony pojazd.
Dziennik kosztów dla Skoda Roomster Mikrovan Facelifting
5,8
7,4
8,3
~Mateo
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
same auto może nie jest za drogie ale serwis Skody ? przegięcie
Skoda Roomster Mikrovan Facelifting