Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Skoda Roomster - Oceń swoje auto

lista nadwozi Skoda Roomster

lista silników Skoda Roomster

Oceny Skoda Roomster

3% gorzej niż w segmencie Mikrovany (3,98)

dodano 26.01.2013 21:31:07 przez

Generalnie jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z autka, a oboje jeździmy nim naprawdę dużo. Największe plusy to silnik: ekonomiczny, niezawodny,o odpowiedniej dynamice i elastyczności, precyzyjna skrzynia biegów, bardzo dobry układ kierowniczy oraz przestronność i funkcjonalność samochodu, Duża swoboda w konfiguracji wnętrza,więcej niż przyzwoite możliwości ładunkowe przy kompaktowych rozmiarach, co nie jest bez znaczenia w mieście. Auto jest zwrotne i poręczne. Dla naszej 4-osobowej rodzinki w sam raz. Generalnie konstrukcja jest bardzo przemyślana i przyjazna użytkownikowi. Solidna czesko-niemiecka robota. Stylizacja niewątpliwie dyskusyjna, cóż to kwesta gustu. Z denerwujących rzeczy dla mnie to materiały wykończeniowe o bardzo kiepskiej jakości, choć co do jakości montażu i spasowania elementów nie ma się co czepiać ale wnętrze jest smutne i króluje w nim marny plastik np na bokach drzwi,chociaż przy dwóch osobnikach w wieku 5-ciu i 3 lat ładujących się do środka z buciorami uwalonymi wszystkimi możliwymi substancjami i namiętnie znoszącymi do tyłu rożne "zabawki" np patyki, drewno, rośliny, itd itp umożliwia łatwiejsze utrzymanie czystości. Wada jest tez kiepska widoczność szerokie słupki i trochę za mała przednia szyba. Jesli ktoś potrzebuje solidnego, ekonomicznego, funkcjonalnego, przestronnego ,niezawodnego i taniego eksploatacji samochodu szczerz polecam!!

dodano 19.01.2013 17:21:36 przez

Dobre auto dla osub lubiacych naprawiać auta bo skoda Roomster to wymarzone auto do tego celu. Zacznę od początku auto kupione jako trzecie w domu tkie małe służbowe autko (nie dla pracownikow ) i zaczeło się 3x padla elektronika ale to nie koniec zawieszenie rozlatuje się co 6 tyś km ( polskie drogdi dla skody to przeszkoda nie do pokonania ) urwane odboiniki tylniego zawieszenia to norma ( co nato ASO tak bywa w tym modelu ? ! ? ! ) czy to koniec NIE ten dobry nowoczesny niemiecki silni z tą całą ich super technologią rozlecial się prz 41 tyś km !!! ( AAAAA !!!!) co nato ponownie pan z ASO "nie jest tajemnicą że silniki 1.2 i 1.4 TSI są naigorszymi silnikami w europie i na świecie i tak wogule prawdopodobnie zostaną wycofane z produkcji bo dodatkowo rozlatują się pierścienie tłokowe, a nawet całe pękają tłoki. Oprócz tego nagminne są awarie sprzęgła kompresora oraz zbieranie się nagaru w głowicy' Teraz gdy zostalem oswiecony przez serwis skody za co im dziekuje TWIERDZE ŻE SKODA TO NAJWIĘKSZY ZŁOM DLA DEBILI ( szkoda że i ja do nich należe, a własciwie należalem bo smiecia pozbyłem się )

dodano 08.11.2010 13:34:48 przez

W podsumowaniu. Auto z przodu Fabia z tyłu Oktawia jeśli chodzi o zawieszenie - dość komfortowe. Silnik nowoczesny, ze sporym zapasem mocy i temperamentem, przy wrażliwej nodze może być oszczędny, ale frajda z jazdy jest. I chyba to co najważniejsze dla osoby chcącej kupić takie, a nie inne auto. Ogrom miejsca z tyłu dla pasażerów i ogromny bagażnik. Mam wrażenie, że większy niż w Yeti. Dlaczego piszę takie, a nie inne auto? Bo urodą ono nie grzeszy, ale swoimi właściwościami funkcjonalnymi jest bezkonkurencyjne w tej cenie oczywiście. Szukałem kombi, ale ceny tych aut z segmentu C były o 10tys. większe od tego. A ilość miejsca dla pasażerów większa jest w tym. Aspekt aranżacji wnętrza i ilość miejsca z tyłu oraz cena przeważyły nad decyzją zakupu.

dodano 18.09.2012 10:37:41 przez

Auto było dobrane do potrzeb (rodzina z dwójką małych dzieci) i budżetu. Na razie zrobione 4tys, (z czego 3,5tys podczas wakacji). To co niesamowicie zaskakuje, to pakowność. Bagaże na dwa tygodnie wakacji (w tym wózek z gondolą i nosidło) sięgało raptem do wysokości podniesionych zagłówków tylnich siedzeń. Po prostu bagażnik i miejsce na tylnych siedzeniach są rewelacja! Samo prowadzenie auta z takim obciążeniem też było w porządku: auto dawało radę i całkiem przyzwoicie i miło się prowadziło. Tak więc pod względem praktyczności jestem bardzo zadowolony. Jeśli tylko auto będzie dalej bezawaryjne, to będzie myślę, to bardzo udany samochód dla nas, jako rodziny z małymi dziećmi.

dodano 25.02.2012 17:48:10 przez

Nawiążę do oceny jaką wystawiłem przy 4 tys. km w dziale "Testy i opinie". Jest dobrze, ale pojawiła się łyżeczka dziegciu. Czy kupiłbym to auto drugi raz? Pewnie tak, ale z zupełnie innym silnikiem. A takiego jaki odpowiadałby mojej skromnej osobie ten koncern nie posiada. Zwykła jednostka benzynowa. A silnik 1,4 niestety nie jest najlepszym rozwiązaniem. Bez księgowego przy fazie projektowania i wdrażania do produkcji. Ale księgowi pewnie wszędzie się już zadomowili. Auto o ponad przeciętnych możliwościach, którego wizerunek psuje źle pojęta oszczędność przy projektowaniu i testowaniu nowej jednostki napędowej. Dotyczy to w sumie wszystkich aut VAG z jednostkami TSI.

dodano 10.05.2010 12:19:18 przez

To zwykły samochód. Z jednej strony przestronny, pakowny, idealny dla rodziny 2+1 lub 2. Z tym silnikiem bardzo przeciętny, choć nie jest zawaligroga. Mam fabryczny gaz więc też przyjazny dla kieszeni. Nic nie psuje się. Z drugiej strony BARDZO GŁOŚNY!! Jakość użytych materiałów pozostawia wiele do życzenia (twadre ja stal, sam plastik), ich spasowanie jest dobre. Ale ich jakość i zapewne poczynione oszczędności w wygłuszeniu robi swoje. Samochód może lepiej by się sprzedawał gdyby nie materiały i HAŁAS. Dodam, że w firmie mam taki 1.9 diesel - tam już głowę urywa.

dodano 13.08.2008 11:57:41 przez

samochód słuzbowy,jezdze dosc ostro-obrotomierz krecie sie w zakresach 3000-4500obr-jest to jedyna metoda wydobycia z auta jakiejs dynamiki.Do tej pory nie bylo zadnej powaznej uterki ktoraby unieruchomila pojazd.dobijajaca jest wszechobecnosc wątpliwej zreszta jakosci plastiku .Dziwne,ze pomimo tylu wad,ktore opisalem w poszczegolnych sekcjach jezdzi mi sie nim bardzo dobrze-silnik słaby i głosny,a jazda sprawia przyjemnosc-na prawde dziwne...Ogólnie-autko bardzo fajne,ale koniecznie z silnikime 1,9tdi-słabsze diesle to porażka

dodano 03.01.2010 02:16:38 przez

Problemem są ostre krawędzie przednich drzwi. Powazną wadą samochodu sa kiepskie swiatła. Zastosowanie ref.projekcyjnych z żar.H7 to porażka-światła długie słabo oświetlają drogę,zastosowanie zestawu xenon-6000 poprawia znacznie widzialność.Dlaczego nie zastosowano podwójnych lamp w reflektorze ja w oktawii.Brak propozycji nowoczesnych silników TSI.Brak oddzielenia od komory bagażnika,w wersji style brak czujnika temp.płynu chł.,kiepska jakość plastiku wnętrza.Warto zastanowić się nad wyciszenim-jast za głośno.

dodano 01.11.2013 19:56:07 przez

W sumie to nie ma do czego się przyczepić jak na ten segment. W moim odczuciu zawieszenie mogłoby być trochę bardziej komfortowe, zawieszenie słychać przy jeździe po nierównej nawierzchni. Idealny samochód "dla dziecka" - tylne szyby są ogromne! Dodatkowo posiadam szklany, panoramiczny dach - rewelacja! Ponadto - składane, wyciągane i przesuwane tylne siedzenia, duży bagażnik, przestronne wnętrze. Oprócz możliwości konfiguracji wnętrza, silnik jest na drugim miejscu pośród atutów tego samochodu.

dodano 24.01.2010 11:10:15 przez

Jak wcześniej napisałem samochód bardzo dobrze się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Czego mi brakuje ? : silnika TSI i wersji z climatronikiem. Następnym samochodem napewno też będzie skoda bo mimo wielu opini negatywnych na temat tej marki samochody mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś przeszkadza logo to można je zmienić i poprawić wygląd samochodu korzystając z firmy milotec.

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 DIG-S 98KM Sport

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 DIG-S 98KM Sport

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 600 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 660 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Roomster, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Roomster

Przeczytaj o Skoda Roomster

Skoda Roomster 1.2 TSI - przestrzeń dla każdego
Skoda Roomster 1.2 TSI - przestrzeń dla każdego Debiutująca na rynku w 2006 roku Skoda Roomster od początku miała łączyć pewne przeciwieństwa. Auto rodzinne i do tego akcenty sportowe. Duża ładowność samochodu i przyjemność z jazdy. Sama nazwa pochodzi od połączenia słów "room" i "roadster". Czy leciwa Czeszka ma czym jeszcze zaskoczyć potencjalnych nabywców?

Skoda Roomster - zobacz filmy

Skoda Roomster Noire 1.2 TSI 105 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Skoda Roomster Noire 1.2 TSI 105 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Czesi chyba zapomnieli o Roomsterze. Jest z nami od 2006 roku, a na horyzoncie wciąż nie widać następcy. Zamiast tego możemy kupić wersje specjalną o nazwie Noire. Zapraszamy na test.
Skoda Roomster 1.2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h
Skoda Roomster 1.2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h Przyspieszenie Skody Roomster z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM mierzone DriftBoxem.
Skoda Roomster - zapowiedź testu
Skoda Roomster - zapowiedź testu Już wkrótce opublikujemy kolejny test, tym razem Skody Roomster w wersji Noire, a tymczasem zapraszamy na krótką zapowiedź. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę i subskrybować nasz kanał - to gwarancja, że niczego nie przegapisz!

Skoda Roomster 186