Oceny Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010

Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010

~mirek_p1
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jak wcześniej napisałem samochód bardzo dobrze się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Czego mi brakuje ? : silnika TSI i wersji z climatronikiem. Następnym samochodem napewno też będzie skoda bo mimo wielu opini negatywnych na temat tej marki samochody mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś przeszkadza logo to można je zmienić i poprawić wygląd samochodu korzystając z firmy milotec.
2,5
~votek_@onet.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Słabe auto za wygórowaną cenę. Po 20 tyś z oryginału została mi tylko faktura. Cóż mam powiedzieć? Dałem się nabić w butelkę i tyle...Czasem mam ochotę przykleić na tylną szybę naklejkę z napisem "Nie kupuj takiego auta! Ja kupiłem i teraz mam...!"
3,3
~Bart S.
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Za tą cenę można kupić lepszy samochód. Wybrałem Skodę, bo słyszałem opinie, że kiepska reputacja tej marki to już nieaktualny mit. To jednak nieprawda - to są wciąż średnio (lub nawet słabo) wykonane samochody. Nigdy więcej Skody.
3,1
~Marian
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Patrząc z perspektywa innych samochodów, którymi jeździłem wcześniej nie zdecydował bym się na ponowny zakupu Roomstera.
~Szymon
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
świetnie urządzone wnętrze, dużo schowków, czytelna deska rozdzielcza, wygodne fotele, możliwość montażu w różnych konfiguracjach trzech tylnych foteli, spory bagażnik
3,2
~44
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
przepraszam, w poprzedniej mojej ocenie błędnie wstawiłem zużycie paliwa, co n/n koryguję. pozostałe uwagi bez zmian

Usterki Skoda Roomster

Skoda Roomster – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Cyniczny_Podatnik
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Oceniam auto jeżdżące w firmie, intensywnie eksploatowane a uwagi pochodzą nie tylko ode mnie ale również od współpracowników. Ogólnie byłoby dobrze gdyby nie potworny hałas podczas jazdy.
~TOMASZ
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Autko przestronne, z silnikiem 1,6 16v niezłe osiągi i dobra elastyczność.
2,4
~J LO
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Nie polecam kupna Roomstera- może auta poliftowe są lepsze, ale mój to jeden wielki szajs
~qwerty
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Na razie za krótki okres jest jaki użytkuję te auto. Dlatego ocena taka a nie inna. wypowiem się po roku użytkowania.
Skoda Roomster Mikrovan