Lista ocen Skoda Superb I 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2008 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arkadiusz.wyszomirski@pkobp.pl
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak na samochód który miał konkurować z Passatem, Avensisem, 407 itp. przestrzeń można określić tylko w jeden sposób rewelacyjna. Mając porównanie choćby z Mercedesem klasy E stwierdzam jednoznacznie w Skodzie miejsca jest znacznie więcej. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie można nażekać. Dowodem może być to, że podróżuję często w 5 osób przy czym z tyłu zainstalowane są dwa foteliki dla dzieci, które zabierają sporo przestrzeni a mimo to moja...
~Pucek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Tutaj wszystkie pozostałe marki powinny uczyć się od indianina że strzałą. Tyle przestrzeni w szczególności dla pasażerów nie znajdziemy chyba w żadnym innym aucie w tym pułapie cenowym. Bagażnik duży, jednak ze względu na nadwozie typu sedan mogą być problemy z załadowaniem niektórych rzeczy przez luk bagażowy.
~Jaruś
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Przestrzeni dużo w obu rzędach, niewygodne przednie fotele- siedzisko twarde na środku z mocno wyprofilowanymi bokami a miękkie z przodu, górna część oparcia za daleko od pleców, zagłówek też by mógł być bliżej głowy chyba że ktoś jeździ z pionowo ustawionym oparciem, ciężko pracują pokrętła regulacji oparcia.
~gogus
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
to jest to co mnie urzekło w tym samochodzie . Fenomenalna ilość miejsca zwłaszcza z tył . pozycja za kierownicą jak dla mnie idealna . troche miękki fotel chyba się wygniótł albo ja się zestarzałem bo kręgosłup ostatni boli po długiej trasie .
~Grande
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Przy wzroście 202cm spokojnie siedzę za kierownicą i nie czuję się jak w maluszku.Jak na razie więcej miejsca za kierownica oferowało mi tylko A6 z lat 96-97. Z tyłu porażająca ilość miejsca, szczególnie na nogi.
~stasiek wawa
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
w srodku jest ogromnie wiele miejsca ... kazdy kogo zabieram gdzies jest zaskoczony i mówi że nigdy by sie po skodzie tego nie spodziewał... czasem jak ktoś nie spojrzy na napis na kierownicy mysli ze jedzie w audi...
~Kuba
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Masakra to auto jest potezne. Mnostwo miejsca dla kierowcy, dla pasazerow jeszcze lepiej! Dalbym siedem gwiazdek jakby sie dalo. Mialem wczesniej merca okulara i superb bije i jego w tej kategorii.
~Danielos
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Z przodu bardzo dobrze jak dla mnie mam 190cm wzrostu. Natomiast z tyłu REWELACJA to chyba tylko A8-Long może mieć więcej miejsca. Pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą podróżować z założoną noge na noge.
~TD
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
większym autem osobowym jeszcze nie jechałem nie wiem jak to wymyślono ale jest w środku ogromny z tyłu i z przodu podróżujący mają bardzo dużo miejsca do tego beżowe skóry które mam SUPER !!!
~krzych1234
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jezeli ktos nigdy nie mial okazji jechac skoda superb moze nie uwierzyc , ale w tyle przy maxymalnie odsunietych przednich siedzeniach jest wystarczajaco miejsca dla osob o wzroscie ok 2m :)