Lista ocen Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2010-2013 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flo86
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
No tu to trzeba koniecznie coś napisać! Auto w tej kategorii nie ma sobie równych! Wyposażone jest naprawdę bardzo dobrze w porównaniu do ceny jaką należy za to auto zapłacić! Gdy jechałem po moją Skodzinkę i gdy ją ujrzałem zakochałem się w niej od \"pierwszego wejrzenia\". Metalik pięknie wygląda, wersja Platinium dodatkowo eksponuje się na zewnątrz a środek... bajka! Jest w niej praktycznie wszystko!
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wersja Platinum z tym wyposażeniem, które mam kosztowała ponad 160 tys. zł. Konkurencja oferuje taki poziom wyposażenia w cenach zbliżonych, może ciut taniej. Ale Skodzie bliżej jest komfortem do aut typu Audi A6 niż Ford Mondeo czy Opel Insignia, stąd całościowo relację jakość/cena należy ocenić pozytywnie. To po prostu auto wyższej klasy niż Ford czy Opel.
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ciekawą wersje z 170 KM silnikiem diesla można już mieć za 100 000 zł za takie pieniądze nie ma innego samochodu :). Dość dobre warunki finansowania w VW Bank, kredyt 2,99% - dealerzy stosują niepełną informacje o produkcie, informując iż wcześniejsza spłata jest darmowa - ale już przygotowanie nowego harmonogramu kosztuje każdorazowo 100 zł (więc nie do końca jest darmowa)
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód jest wykonany na bardzo dobrym poziomie, nie zauważyłem \"niedoróbek\", które drażniłyby moje oczy. Jakość użytych materiałów też nie budzi większych zastrzeżeń. Za ponad 100 tysięcy złotych mamy kawał samochodu.
~Robert
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochóg kosztował 130 tys. zł, na pewno była jakaś alternatywa ale zdecydowało przyzwyczajenie do Skody ( poprzednio jeżdziłem Favoritką, Felicią, fabią, Octavią, znakomite ASO ELcar )
~Igor Michalik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie sądzę, że znajdziemy auto z podobnum wyposażeniem i podobnej wielkości w zbliżonej cenie.
~Mariusz
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Możemy być źli na siebie tylko o to, że nasi południowi sąsiedzi dali zielone światło VW !
~Bunio
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
VW PASSAT z porównywalnym wyposażeniem kosztuje 165 tyś. \"Jeżeli nie widzisz różnicy to po co przepłacać\"
~Roman l. 55
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak na oferowany komfort i wielkość - jedna z tańszych opcji na rynku
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
~mattipicasso
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duzy samochod za duzom cene.Plus jest ze dobrze trzyma cenne.
Skoda Superb II Kombi