Oceny Skoda Yeti Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW 2010-2013

Najnowsze oceny Skoda Yeti Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW 2010-2013

1,9
~100 tyś za co
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto które przejechało 40-50-70 tys w ogóle nie powinno się psuć. Na dobrą sprawę powinno dopiero zacząć się domagać wymiany jakiegoś elementu eksploatacyjnego. To wszystko. Jestem załamany usterkowością nowych samochodów SKODY. Najlepiej jest chyba kupować auto jak najnudniejsze z jak najstarszym silnikiem i jak najprostsza konstrukcją, bo wszelkie nowinki po krótkim czasie okazują się bublami.Widać że skoda jak i cały koncern VW nie daje...
~Piotr
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód kupiłem "oczami" - podobała mi się sylwetka, zależało mi na podwyższonym zawieszeniu, bo często jeżdżę po polnych drogach. Z każdym miesiącem uzykowania bylem z zakupu coraz bardziej zadowolony. Doceniam zwłaszcza wysoką jakość wykonania wnętrza - miękkie plastiki, żadnego skrzypienia. Choc auto ma napęd tylko na przednia oś, to wysokie zawieszenie daje mu dobre właściwości terenowe w tym zakresie, w jakim ich potrzebuje -...
~andrzej
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
dobre auto, ale irytują drobne powtarzające się usterki, widać że skoda poszła w masówkę a nie jakość którą próbuje budować wizerunek. ale w stosunku do innych nowych samochodów należy powiedzieć że w prosta obsługa, łatwy dostęp do mechanizmów,to znaczy żeby wymienić żarówkę nie trzeba rozbierac pół samochodu
~uprightbassmatt
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
W pewnych kategoriach poniżej oczekiwań, w pewnych powyżej! Przeczytaj całą recenzję to się dowiesz dlaczego wystawiłem solidne 4 gwiazdki za całokształt. Kompaktowy samochód idealny na miasto, ale bardzo pakowny jak na wymiary nadwozia. W trasie natomiast hałas zniechęcał do przekraczania 100km/h.
~Mieszczuch
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
do Yeti przesiadłem się ze znacznei większego auta, ale nie jestem rozczarowany. Nie wiem jak będzie dalej, ale jestem pozytynie nastawiony. Na dziś szczerze mogę napisać: JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, POLECAM SKODĘ YETI 1.4 TSI Z CZYSTYM SUMIENIEM.
~solfi 58
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
nie jest to moj samochod marzen ,zostal kupiony mozgiem a nie sercem choc coraz bardziej sie do niego przekonuje.Uwazam Yeti za dobre auto warte wydania pieniedzy.kwestia jest tylko ,czego oczekujemy po aucie tego typu .jesli ktos jest przekonany tak jak ja to niech kupuje i troszczy sie o auto i przeczyta troche informacji o uzytkowaniu auta a tym bardziej o silniku turbodoladowanym .po lekturze bedzie latwiej o wydanie werdyktu kupic nie kupic.
~dan
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
oceniam auto a nie porównuję do innych marek czy klas samochodów. jest to poprawnie skonstruowany samochód o odbiegającej od innych marek stylistyce bryły pojazdu. Wnętrze jak najbardziej przyjazne kierowcy.
~Tm
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Fajne, proste i bardzo wygodne auto na codzień, świetnie sprawuje się w mieście, daje radę w trasie, ale nie jest to limuzyna.
~kibicpl
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Nadal mi się podoba. Służąc mi i mojej rodzinie pracuje solidnie na swą pozytywną opinię.
~Tsi
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Celujący z minusem. Dlaczego taka ocena, wszystko wyjaśnione poniżej.
Skoda Yeti Minivan