Lista ocen Skoda Yeti (100)

~yanekoktagon
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
bardzo fajne auto, jako że model młody na rynku powoduje że ludzie często się o niego pytają na ulicy. jeśli ktoś się nie chce wyróżniać to nie dla niego auto.;)
~PAB
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Rozmiar dopasowany do moich potrzeb, wymiary zewnętrzne idealne, ekonomiczny silnik, niskie koszty eksploatacji, wygodna pozycja za kierownicą, bardzo dobra pozycja za kierownicą
2,6
~Darko
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
auto do letkkich nie należy a i sylwetka opopry stawia dlatego wybrałem disla 2.0 TDI (podobno? te nie nawalają jak stare 2.0 TDI )ale mimo 140KM to zamalo auto jest słabe ospale i o szybkiej reakcji na gaz mowy niema. (Silnik)
4,1
~Chiszpan
Minivan 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Porządne auto do wszystkiego, do miasta, w trasę, na ryby i grzyby. Wysoka pozycja za kierownicą i zawieszenie klejące do drogi, daje poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad autem. Gdyby nie problemy z korozją na drzwiach dałbym 5.
~az_pol
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Byłoby doskonale gdyby nie rezonowanie wydechu lub czegoś innego, slaba elastyczność i liche ogrzewanie.
~Misza
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
orginalny i sympatyczny samochod w cenie kompakta, bezpretensjonalny niczym szkrab w koszulce \"no guilty\" (ocena kolegi). Na plus - bardzo dobre wykonanie wnetrza, uklad jezdny, silnik i praktycznosc. Super-relaksujaca DSG. Na minus - jak ktos chce poszalec to duzo spali. Brak napedu 4 na 4. dwa slowa o silniku. Podawany przez producenta wynik 12s na 100km/h, mozna spokojnie poprawic w trybie manual lub s. W tym ostatnim zmierzylem 11,5 z...
~Bondek
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Rewelacyjny samochód na gorsze drogi i lekki teren. Zdecydowanie nie na autostradę: wysokie spalanie i hałas. Odpowiednio traktowany odwdzięcza się bezproblemowym użytkowaniem.
~kibicpl
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Nadal mi się podoba. Służąc mi i mojej rodzinie pracuje solidnie na swą pozytywną opinię.
~Paweł Kowalski
Minivan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo fajne, dynamiczne auto. Napęd 4 koła miłe zaskoczenie, bardzo dobrze radzi sobie w śniegu (mieszkam w terenie górskim).
~mol3
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik 1.2 jest rewelacyjny, elastyczny i bardzo dobrze przyspiesza od 0 do mniej więcej 80-90 km/h (powyżej już nie jest tak dobrze). To prawdopodobnie zasługa bardzo dużego (jak na silnik 105 KM) momentu obrotowego. (Silnik)