Lista ocen Smart (177)

~hacker
Smart Roadster
Cabrio 0.7 i 61KM 45kW
Małe autko które chce być autkiem sportowym ale nie oszukujmy się... z taka małą mocą daleko mu do tego. W mieście radzi sobie dobrze, na trasie podczas spokojnej jazdy też (Silnik)
~Andrew Mc Kinsey
Coupe 0.7 72KM 53kW
Jestem z niego bardzo zadowolony, pomimo zaawansowanego wieku, żadnych awarii, niskie zużycie paliwa, samochód z duszą, przyjemny w wyglądzie, wygodny
4,1
~www.mwm.pl
Hatchback 1.5 CDI 67KM 49kW
Byłaby szóstka za trzymanie w zakrętach ale z uwagi na dziury na naszych drogach w forfour odzywa sie wóz drabiniasty :-( Autko jest lekkie i sztywne świetnie się prowadzi nawet w zacieśniających zakrętach trochę podsterowne ale ten brak wybierania nierówności dyskryminuje bardzo dobrą ocenę. (Układ jezdny)
3,4
~Kylo
Coupe 0.6 45KM 33kW
Skrzynia jest strasznie wolna, czasem strach się włączyć do ruchu bo nie wiadomo czy auto zechce przyspieszyć, przy spokojnej jeździe w miarę płynnie zmienia biegi, ale jak się komuś spieszy to lipa. Jedyna jej zaleta to to, że się nie zepsuła. (Skrzynia biegów)
3,2
~Maciej Janiak
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Smart 600t.Silnik cichy i elastyczny,dobrze się zbiera oraz dosyc żwawo przyśpiesza. (Silnik)
3,6
~miata@vp.pl
Smart Fortwo II
Coupe 0.8 cdi 45KM 33kW
Elastyczność dobra, choć przyspieszenie od 0 do 80 km/h w benzynie jest o niebo lepsze. Powyżej 80 km/h lepiej nie liczyć na wiele... (Silnik)
4,1
~koci
Smart Roadster
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Niby maly silnik, ale rozpedza to auto wystarczajaco by sie nie nudzic. Powyzej 80km/h i do 120km/h czuc ze jeszcze przyspiesza. Powyzej juz nie tak bardzo. (Silnik)
~YELLOW
Hatchback 1.1 75KM 55kW
JEŚLI KTOŚ LUBI ATRAKCYJE I ORYGINALNE AUTO ZA TAKIE PIENIĄDZE NIE MA LEPSZEGO.
~JO_Szczecin
Hatchback 1.3 94KM 69kW
Samochód jest ciekawy pod względem wyglądu, rzadko który samochód budzi takie zainteresowanie. Jest ciekawy z uwagi na niekonwencjonalną kolorystykę i formę nadwozia lamp i szeregu innych detali.
~Mi Raf
Hatchback 1.0 64KM 47kW
układ jezdny mam do poprawki więc jeszcze nie udzielę wiarygodnej oceny, ale na asfaltowych nawierzchniach bez zarzutu. (Układ jezdny)