Lista ocen Smart (177)

~Churamapaka
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Najtańsze cabrio z napędem na tył i automatem. Dużo miejsca, wygodne, świetna widoczność, bezawaryjne.
~andrzejkown
Smart Forfour I
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Całkiem sprytne i wygodne auto, a poza tym wyróżniający się design:-) W mojej okolicy ludzie patrzyli
3,2
~krzyss vel Qkill
Smart Roadster
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Auto super w prowadzeniu, jesli nie beda Ci przeszkadzac pewne niedoskonalosci to sie zakochasz w tym aucie, tak jak ja :)
~Krzysiek
Cabrio 0.8 CDI 41KM 30kW
Wersja CDI żadnych poważniejszych problemów. Poprzedni, sprzedany jako 10-cio latek, miał tylko awarię alternatora.
~KKrzysztof79
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Mikroskopijnych rozmiarów samochód którym da się jeździć normalnie. Jak mam jechać do sklepu na miasto to głównie jeżdżę właśnie smartem.
~Art
Coupe 0.7 72KM 53kW
Hmmm cóż tu dużo mówić?? Jest to auto dla jednej, dwóch osób z grubym portfelem i małym bagażem ;)
~maciek
Coupe 0.6 62KM 46kW
silniczek mały ale przyjemny, zadziwia mnie fakt iż głośność pracy jest stała bez wzgledu na prędkość ( obroty ) (Silnik)
~mjacek68@onet.eu
Smart Forfour I
Hatchback 1.5 109KM 80kW
Autko jest zajeb..e .W Monachium nie ma miejsc parkingowych ...glucik wszędzie się mieści .w Antwerpii podobnie . Co miesiąc leci 2x 1300 km i to zapir....140 - 160 z przerwami na tankowanie i spoko daje radę. Spalanie ...yyy no tu producent się w katalogu pomylił ,ten silniczek lubi obroty i co za tym idzie 7-8 na sto .ale u mnie czasem więcej jak mi się do Polski spieszy ....To autko ma 2 wady słabiutkie wyciszenie nonstop...
~hacker
Smart Roadster
Coupe 0.7 i 82KM 60kW
piękne autko, szukałem rok ale znalazłem w końcu swoje sama przyjemność z jazdy
Dziennik kosztów dla Smart
5,7
7,6
2,5
~Ostra
Coupe 0.7 72KM 53kW
Moze byc na zakupy,na miasto,dobry do parkowania,ale raczej bardziej przypomina zabawke.Za wysoki koszt w stosunku do jakosci.Pierwsze auto ktorego nie czuje,niepewnosc na zakretach,przy predkosciach ponad 100 km/godz strach jak przejezdza cos wiekszego,ze go zdmuchnie.Wnetrze kiepskie,slabo przemyslane,automat reaguje za dlugo....