Ssangyong Musso - Oceń swoje auto

lista nadwozi Ssangyong Musso
lista silników Ssangyong Musso
Mniej

Oceny Ssangyong Musso

3% gorzej niż w segmencie Duże SUVy (4,18)

autodna

dodano 22.05.2009 przez

Mam auto wyprodukowane w Korei. Auto wyposażone w w niezniszczalny silnik i przeniesienie napędu ( co prawda starszego typu)na licencji Mercedesa. W moim przypadku bardzo bogate wyposażenie oraz fabryczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Spasowanie wnętrza bardzo dobre, nic nie skrzypi(mimo skóry) ani nie stuka. Wygląd karoserii nie za bardzo nowoczesny. Ja go widzę przeważnie od środka i nie mam zastrzeżeń.

dodano 01.12.2007 przez

Generalnie bardzo lubię ten samochó, pomimo jego średniej awaryjności. Doskonały komfort jazdy. W dalsze trasy jeżdzę też passatem z roku 2000 i szczerze powiem, że mniej zmęczony jestem po długiej trasie w Musso, chociaż passatem jest szybciej i oszczędniej...

dodano 02.07.2011 przez

Auto bardzo lubię, bo ratuje mnie w zimę z różnych opresji. Daje sobie radę w terenie, choć na poważne eskapady - za niski, za długi i za słaby. Pozwala czuć się bezpiecznie, ale potrafi też porządnie zdenerwować.

dodano 24.11.2008 przez

Dobry samochód do normalnej codziennej jazdy , sprawdza się dobrze jako auto transportowe. Jazda w trasie nie sprawia kierowcy dużego zmęczenia. Niska cena zakupu.

dodano 25.09.2007 przez

Jest to całkiem niezły samochód do spokojnej jazdy. W terenie sprawuje się dobrze. Nie nadaje się do ostej jazdy jazdy terenowej

dodano 22.04.2007 przez

miałem inne terenówki, ten jest bez porównania na "6", oby tak dalej się sprawował,po prostu mogę każdemu go polecać.

dodano 03.09.2006 przez

Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania za tą cenę jest wszystkow co potrzebne łącznie z klimatyzacją

dodano 13.08.2007 przez

Auto mam pół roku wcześniej jeździłem teranno ale ten jest dużo lepszy prócz układu kierowniczego

dodano 06.05.2007 przez

koreański wygląd, dziadowska (niemiecka)technologia. Teraz mam japońską terenówkę.

dodano 10.04.2008 przez

Są lepsze, ale nie za te pieniadze.