Oceny Ssangyong Musso – wybierz generację

Najnowsze oceny Ssangyong Musso

~Krnąbrny rajdowiec
Ssangyong Musso I
Auto bardzo lubię, bo ratuje mnie w zimę z różnych opresji. Daje sobie radę w terenie, choć na poważne eskapady - za niski, za długi i za słaby. Pozwala czuć się bezpiecznie, ale potrafi też porządnie zdenerwować.
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Ssangyong Musso I
Mam auto wyprodukowane w Korei. Auto wyposażone w w niezniszczalny silnik i przeniesienie napędu ( co prawda starszego typu)na licencji Mercedesa. W moim przypadku bardzo bogate wyposażenie oraz fabryczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Spasowanie wnętrza bardzo dobre, nic nie skrzypi(mimo skóry) ani nie stuka. Wygląd karoserii nie za bardzo nowoczesny. Ja go widzę przeważnie od środka i nie mam zastrzeżeń.
Ssangyong Musso I
Generalnie bardzo lubię ten samochó, pomimo jego średniej awaryjności. Doskonały komfort jazdy. W dalsze trasy jeżdzę też passatem z roku 2000 i szczerze powiem, że mniej zmęczony jestem po długiej trasie w Musso, chociaż passatem jest szybciej i oszczędniej...
Ssangyong Musso I
Dobry samochód do normalnej codziennej jazdy , sprawdza się dobrze jako auto transportowe. Jazda w trasie nie sprawia kierowcy dużego zmęczenia. Niska cena zakupu.
~Zbyszek
Ssangyong Musso I
Jest to całkiem niezły samochód do spokojnej jazdy. W terenie sprawuje się dobrze. Nie nadaje się do ostej jazdy jazdy terenowej
Ssangyong Musso I
Auto mam pół roku wcześniej jeździłem teranno ale ten jest dużo lepszy prócz układu kierowniczego
2,8
~gregg
Ssangyong Musso I
koreański wygląd, dziadowska (niemiecka)technologia. Teraz mam japońską terenówkę.
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Ssangyong Musso I
miałem inne terenówki, ten jest bez porównania na "6", oby tak dalej się sprawował,po prostu mogę każdemu go polecać.
~Daro
Sport 2.9 TD 140KM 103kW
Ssangyong Musso I
Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania za tą cenę jest wszystkow co potrzebne łącznie z klimatyzacją
~jaro
feqe