Ocena kierowcy - Subaru Forester III

Patryk, ponad rok temu
Silnik 2.0D 147KM 108kW
Rok produkcji 2010
Subaru Forester III 2.0D 147KM 108kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Najbardziej cieszy gdy w trudnych warunkach ty po prostu jedziesz jakby gdyby nigdy nic
Inne : Napisałem w poważnych usterkach
Jest to auto wygodne, z przeciętnym spalaniem jak na napęd 4x4(mam na myśli obecne standardy) Czy kupiłbym to auto jeszcze raz? Tak
Słyszałem o problemie z tymi silnikami ale akurat mój silnik jest po poprawce konstrukcyjnej i jak na razie działa bez zarzutu
Jedyne co bym zmienił to chyba trochę dłuższy 2 bieg ale to już kwestia preferencji
Jest to świetny układ jezdny Trzyma się na drodze perfekcyjnie na każdej nawierzchni, ale pozwala się pobawić na śniegu np robiąc baczki i nie blokują go wtedy systemy jak w niektórych samochodach
Po latach widać kilka rys ale ciężko żeby było inaczej. Ładny i trwały
5/5 widać wszytko dosłownie wszytko Niektórzy znajomi mówią ze przez wlot na masce słabo widać przy parkowaniu ale mi to w niczym nie przeszkadza, lusterka boczne są wielkości tych z vw transportera widać wszytko
Nie wiem gdzie to wpisać łe Trzeszczy klapa bagażnika przy hamowaniu, możliwe ze da się to wyeliminować ale jeszcze tego nie rozpracowałem
Grzeje i chłodzi super Minus taki ze nie ma nawiewów dla pasażerów w drugim rzędzie
Dwie 2m osoby usiądą za sobą
Jakby nie patrzeć to przez duże szyby, i budę jednak przy prędkości 140 km/h jest głośno Ale w reszcie przypadkow jest spoko
Spalanie w mieście 8l/100km bez oszczędnej jazdy, trzeba pamiętać ze części do subaru są trochę droższe niż do grupy vag
Trochę plastiku ale nie trzeszczy, oprócz klapy bagażnika Reszta bez zarzutu
Pękł tylko klosz w lampie przedniej Wymieniony i wszystko działa nic powaznego
Pękła plastikowa rura z dolotu do turbo, samochód jeździł ale miał mniej mocy Zapchany dpf ale to akurat moje zaniedbanie, bardzo dużo jeździłem po mieście bez przepalenia go co skończyło się myciem dpf 1000zl i z glowy

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0D 147KM 108kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Subaru Forester III 2.0D 147KM 108kW