Lista ocen Subaru Impreza III (45)

~Mateusz
Hatchback 2.5 WRX 230KM 169kW
Niesamowity samochód. Nie wyobrażam sobie już jeżdzić innym autem aniżeli imprezą. Samochód przyciąga wzrok ludzi :)
~Krzysztof Jabłoński Wroclove
Hatchback 1.5 i 107KM 79kW
witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem, nowym użytkownikiem wspaniałego il legendarnego samochodu subaru impreza :-) jestem zaskoczony silnikiem , jakością wykonania, wlot powietrza , wszystkie rurki , przewody , plastiki i inne zabezpieczone maksymalnie, silnik pracuje gładko i równiutko, przyśpiesza stopniowo - jak by mówił - spokojnie , rozpędzę się do 250 :-) chodzi rewelacyjnie, skrzynia żyleta, działa super, do tego rewelacyjna...
3,4
~jan marcin
Sedan 1.5 i 107KM 79kW
Praca silnika przyzwoita jest cichy choć reakcja powolna. Jednak zdaję sobie sprawę że od silnika o pojemności 1.5 nie można wiele wymagać. (Silnik)
~Marek 28
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
silnik bardzo dobry jak na dwulitrowa wolnossacą benzynę , cichy pow 3600 obr. mruczy , jest dynamiczny maksymalny moment obrotowy już od 3200 co powoduje ze szybko zabiera sie do pracy (Silnik)
3,8
~SubaruSTi
Hatchback 2.5 WRX STI 300KM 221kW
Pękająca uszczelka, topiące się tłoki, prędzej czy później czeka go kosztowny remont. (Silnik)
~Konrad
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Nietuzinkowy hatchback z doskonałą trakcją. Przykuwający uwagę. Bezawaryjny. Wymagający troski ( ASO a nie przydrożne garaże kolegów :) ) i spalający więcej niż mówią foldery Subaru.
3,5
~LubieZapier ;)
Hatchback 2.0D 150KM 110kW
Czasem mnie wszystko w tym aucie denerwuje czasem cieszy...trzeszczą plastiki co mnie denerwuje i straszny klekot gdy zimny a tak to spoko .
3,2
~rychu
Hatchback 2.0D 150KM 110kW
Niezły silnik, trochę klekocze w niskim zakresie obrotów ale w wyższym zakresie rewelacja,dynamika dość dobra, przydała by się poprawka skrzyni, biegi wchodzą dość topornie. Fatalne fotele po przejechaniu 40 km masz ból pleców, lepsze fotele miałem w 126p, brak podparcia lędźwiowego fotela kierowcy w samochodzie za 100 kpln to kiepski żart. Słabe reflektory, brak możliwości dokupienia w opcji xenonów!!! sprzedają je w wersji RS ale 16 000...
4,1
~MICHASMAX
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
KTO NIE MIAŁ SUBARU NIE WIE CO TO JEST FAJNE AUTO. MIAŁEM OOOO I BETY ,NIE BYŁY TO SPACERÓWKI .MAM TRZECIE SUBARU, TERAZ. 1 BEZ TURBO I DAJE RADE. NA PAPIERZE NIE WYGLĄDA FAJNIE. BOXER I AWD ROBI ROBOTĘ I DUŻY PLUS PALI TYLE CO CO 4 ZERA I VW 1.6 "
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza III
13,2
3,2
~fistach
Hatchback 2.5 i 170KM 125kW
Duże rozczarowanie, przyrząd do przemieszczania się.