Lista ocen Subaru Tribeca 3.6 260KM 191kW 2009-2014 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vesoly79
SUV 3.6 260KM 191kW
Duży silnik i spora moc, ale taka musi być, aby ruszyć te 2 tony. Piękne brzmienie 6 cylindrów w układzie boksera. Niestety lubi łyknąć olej, co skończyło się dla mnie wymianą silnika. Teraz tego pilnuję i jest ok. Na niskich obrotach, porównując do diesli, wypada średnio. Dopiero, gdy go się dociąży i wkręci na obroty, pokazuje drugie oblicze. Nie jest to rajdówka, ale wstydu nie przynosi.
~Kamil
SUV 3.6 260KM 191kW
Dynamiczny i elastyczny. Przy spokojnej jeździe pracuje cichutko na niskich obrotach 1500- 2000 obr/min. Bardzo żywo reaguje na pedał przyśpieszenia ciągnie spokojnie pod 7000 obr. min. Mimo że waga to ok. 2000 kg to silnik spokojnie radzi sobie z taką masą. Przy pełnym załadunku 7 osób + bagaż brakuje trochę mocy.
~piotr_grabowski
SUV 3.6 260KM 191kW
Super. Mruczy świetnie. Pojemność 3.6 powoduje, że pojawia się banan na gębie. Po zakupie zainstalowałem instalację STAG i koszt paliwa wychodzi mi taki jak w Hondzie Civiv 1.4 na benzynie, a różnica - chyba nie muszę opisywać. Bekę serwisuję na bieżąco zgodnie z zaleceniami producenta i żadnych problemów.
~Bogusław
SUV 3.6 260KM 191kW
motor 3,6 zadbany nie sprawia żadnych problemów, bezawaryjny, niewysilona, płynnie i cicho pracująca jednostka, miłe brzmienie. Wystarczająca moc i moment, bardzo dobre przyspieszenie. Można zagazować (nie ma turbiny), dobrze toleruje LPG
~TomekJ
SUV 3.6 260KM 191kW
3.6 boxer, 260 km, scigam sie z motorami na swiatlach... Tylko nigdy nie zakladac gazu, bo to szkodliwa dla silnika profanacja! Trzeba pilnowac poziomu oleju w silniku, dolalem jakies 2l na 15k km.
~Piotr
SUV 3.6 260KM 191kW
3,6 zapewnia zupełnie przyzwoite osiągi - ok. 8.8 sek. di "prawdziwej setki" dla 2-tonowego auta to lepiej niż większość aut na polskim rynku. Spalanie jest dość wysokie ale coś za coś!
~Adrian
SUV 3.6 260KM 191kW
Być może ze względu na instalacje LPG musiałem go czasem pokręcić kilka sekund. Poza tym silnik świetnie zbiera z dołu i pracował bezawaryjnie
~szymonj@wp.pl
SUV 3.6 260KM 191kW
wystarczajaco mocny do tego auta, cichy, w/g mnie za cichy, moglby byc bardziej wyrazisty dzwiek przy dynamicnzej jezdzie.
~pawel89_02
SUV 3.6 260KM 191kW
Jeśli chodzi o kulturę pracy perfekcja ale był remont silnika koszt 7 tyś 2x zawory przebieg 280tyś
~Raf
SUV 3.6 260KM 191kW
Bardzo elastyczny, wyprzedzanie to przyjemność. No i boxer jak boxer, awaryjność na bardzo niskim poziomie