Lista ocen Suzuki Grand Vitara I Standard (76) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pakom@poczta.onet.pl
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
za ta cene nie mozna wymagac za wiele, ale ani teren, ani asfalt. 3 razy zwiesila mi sie na bok i kicha. Brak blokady tylnego mostu i z zaspy snieznej nie wyjedziesz bez pomocy. Mogli chociaz to dozucic. W Subaru jest
~benek
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
TRAGEDIA WSZYSTKIE SAMOCHODY MAJĄ WADĘ FABRYCZNĄ A MIANOWICIE MOCOWANIE UCHWYTÓW GUM DRĄŻKA STABILIZATORA -leje się tam woda z klimatyzacji,śruby korodują i urywają się.
~dafidaf@interia.pl
Standard 2.0 TD 109KM 80kW
czasem tył wpada w uślizg no ale to jest właśnie lekki tył i tylny napęd, nie radzę kupować rozmiaru opon 235/60R13 w koleinach buja na boki, auto jak by pływało
~SGV XL7
Standard 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW
Autko zachowuje sie bardzo kulturalnie na drodze jak i w poza nia. Oczywiscie mowimy tu o umiejetnej jezdzie, a nie jak inni mysla ze to hybryda Ferrari z Czolgiem
~Tomi
Standard 2.0 HDI 109KM 80kW
Jak sie przyzwyczaiłem to uważam go za swietny, ale jak go kupowalem to hmm... po przesiadce z osobówki seg. D no trochę inaczej ale nie ma powodu do narzekan.
~DrogBUDSA
Standard 2.0 i 16V 140KM 103kW
W terenie spisują się doskonale.Nigdy nie wyciągaliśmy z błota Vitary inną terenówką natomiast odwrotnie to reguła (njgorze s są Hondy CRV i nowa generacja RAV4)
~barbarez
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Coż, układ kierowniczy na asfalcie żyje własnym życiem, ale za to w terenie można docenić swoistą lekkość bytu. Można kręcić małym palcem u stopy.
~konrad
Standard 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW
wbrew pozorom im starszy tym bardziej wrażliwy na nierówności, w konsekwencji wymienione sprężyny tył, wahacze przód, sworznie, tuleje itp itd
~robert rra
Standard 2.0 HDI 109KM 80kW
jak na tanią terenówkę to nie jest źle,niektorym niby przeszkadza ze niepewny w zakretach,wypada z trasy---dla mnie oni nie umią jeździć terenówką na ramie

Suzuki Grand Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~clydemax@tlen.pl
Standard 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW
rewelacja jak na suvo-terenówkę - precyzyjny i stabilny, ale na śliskim asfalcie trzeba uważać na wysoki punkt ciężkości bo tylny napęd może zrobić psikusa:)
Suzuki Grand Vitara I Standard