Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Korozja to zmora tych samochodów. Tylne progi to pierwsze co jest do wymiany przy tych rocznikach. Więc jeśli jej nie ma to znaczy, że zaraz wyjdzie, albo już zostało to naprawione. Lakier też nie ma zbyt grubej powłoki, dlatego nie jest odporny na mocniejsze zadrapania
~herbu
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Niestety mimo iż auto jest bezwypadkowe i konserwowane co 3 lata, to gnije. Ale to japończyk, więc czego się spodziewać. Tylne błotniki rdza chrupie już w dość szybkim tempie, podwozie też zaczyna. Oryginalne felgi po jednej zimie wyglądały tragicznie.
~Jan
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Przeciętna wielkość, ale w wersjach premium dobre wyposażenie jak na połowę lat 2000. Sporo akcesoryjnych dodatków na rynku, więc można samochód doposażyć we współczesne gadżety. W nadkolach i pod uszczelkami może pojawiać się rdza.
~Robert
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jeśli chodzi o wygląd ok. ponadczasowa sylwetka bardzo atrakcyjna. Mankament to blacharka ale niema tragedii. Rdzewieją tylnie sierpy nadkoli, podwozie głownie mocowanie tylnego zawieszenia. Trzeba dbać i zapobiegać.
~Gregor
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
Słabo zabezpieczona przed korozją. Samochody kolegów skorodowane od spodu, a z zewnątrz wyglądają pięknie. Ja swój zabezpieczyłem profesjonalnie, także profile zamknięte, więc korozji nie ma.
~Gregor
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
~jiiin
SUV 5d Facelifting 2012 2.4 VVT 169KM 124kW
Srednia jakosc wykonania i zwlaszcza plastikow. Uwaga na tapicerke tylnych drzwi (bagaznika) jesli ktos chce ja zdejmowac - pekaja latwo uchwyty.
~uk
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
korozja zaczyna sie pojawiac na tylnych nadkolach pod listwami - nie mozna oczekiwac od dziewieciolatka stanu idealnego
~Maciej
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Wydaje się trochę zbyt delikatna, w dwóch miejscach (nadkola) widać małe ogniska rdzy.
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II
8,7
9,3
11,0
~Norbert
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Blacha to największy minus auta - rdza ja zjada z każdej strony