Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (131) - Widoczność

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wheelie@interia.eu
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jest bardzo przyzwoicie, wysoka pozycja rzeczywiście gwarantuje dobrą widoczność szczególnie z przodu pojazdu. Boczne przednie szyby są sporych rozmiarów, więc też zasługują na duży plus. Tylnia szyba i boczne tylnie szybki mimo niewielkich rozmiarów zapewniają dość komfortową widoczność. Należy też pochwalić lusterka tj. boczne i wsteczne, które zapewniają doskonały widok sytuacji z tyłu pojazdu. Mogę powiedzieć iż martwy punkt jest tutaj...
~zenon.konieczka@comhem,se
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
widoczność do przodu doskonała , lusterka boczne jak w ciężarówce , super. Przeznaczenie tego pojazdu nie pozwala zbyt wiele wycisnąć, jeżeli chodzi o widoczność do tyłu, więc mogły by być zamontowane dwie lampy wsteczne i sygnał w żarówce . Z tym sygnałem w żarówce też jest problem . Obecnie ogólnie stosowane gniazda pasują do takich żarówek ale tu zastosowano wariant żarówki bez metalowego cokolika . Do systemu tu zastosowanego, ja nie...
~emigrant
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Daje doskonala ,poniewaz,siedzi sie wysoko,sam zreszta jestem sredniego wzrostu,widocznosc dookola jest znakomita,z tylu,nie mam zapasowki ,gdyz auto jest angielskie i w anglii uzytkowane,po lifcie GV w UK nie maja kola na klapia-a szkoda bo osobiscie bym wolal,wracajac do tematu,parkowanie do tylu jest proscizna ze wzgledu na pionowy tyl,lusterka jak w ciezarowce,zadne slupki mi nie przeszkadzaja
~scorpio41182@o2.pl
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Widoczność do przodu OK, lusterko wsteczne wewnętrzne nieco skromne (ale to pewnie z powodu nadwozia), boczne lusterka duże ale w przypakdu jazdy w deszczu często parują i trzeba włączać ogrzewanie, co powoduje wysychanie pary, ale zostaje brud na lusterkach(taki sam problem w passacie b7), ale w focusie, czy nawet wspomnianej leciwej omedze tego zjawiska nie było (lusterka nie parowały)
~Don
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Moim zdaniem bardzo dobrze. Wysoko siedzisz, lusterka jak w szafie ;). Nalezy jednak pamietac o kole zapasowym na klapie - sterczy 20 cm po za obrys auta. Ja mam czujniki i to lekko komplikuje. Jak czujniki pokaza ze masz jeszcze 20 cm to znaczy, ze juz dotykasz przeszkody :( Trzeba sie przywyczaic. ale za to jaki rasowy wyglad :)
~Jurek ze St. Woli
SUV 2.7 i V6 24V 173KM 127kW
W małych samochodach z dużymi lusterkami na pewno jest lepiej. Porównując go z plymouthem grand voyag. w suzuki widoczność do tyłu jest lepsza, ale cofa się lepiej patrząc w lusterka wsteczne, które są duże, niż w tylną szybę. Do przodu czasami ograniczają widzenie słupki szyby przedniej, ale nie jest to jakieś uciążliwe.
~cezary58
SUV 2.7 i V6 24V 184KM 135kW
siedzenia skórzane duże wygodne z podparciem nóg,podgrzewane. Lusterka duże .siedzi się dość wysoko widoczność w każdym kierunku doskonała kanapa tylna szeroka ,dzielona ,z regulacją oparcia System fabryczny ze zmieniarką na 6 płyt i subwoferem dzwięk doskonały.
~slawomir.grzesiak@gmail.com
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Dla mnie poprostu rewelacja, przy moim wzroscie 1,66cm ogladanie dachow innych samochodow to naprawde cos:) Nawet ta sama trasa z punktu widzenia tego autka niz np. passata jest calkiem inna - widzi sie nietylko po przy drodze ale tez to co jest dalej! REWELACJA!!!!!!!!!!!
~tweedy
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem po kupnie były lusterka. OGROMNE lusterka - widać w nich wszystko. Do tego czujniki parkowania na tyle i zero problemów z parkowaniem czy manewrowaniem. Szyby również są duże, widoczność jest świetna. Słupki nie zasłaniają.
~Mr.E
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
duże okna, duża szyba, wysoka pozycja za kierownicą- poprostu bajka; światła świecą z wysokiej pozycji - jazda to przyjemność i czujesz się bezpiecznie; nawet jak padnie spryskiwacz szyby mozna pryskać spryskiwaczem od reflektorów...