Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (131) - Widoczność

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezobi
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
takiego udanego auta nie widziałem,szyby duże,lusterka duże,musi jednak mieć do pełni szczęścia czujniki parkowania ze względu na umieszczone z tyłu koło zapasowe
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Wysoka pozycja za kierownicą i duużych rozmiarów lusterka zapewniają bardzo dobrą widoczność. Regularne kształty nadwozia dają dobre wyczucie gabarytów i pewność podczas manewrów.
~Ludek34
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Dobrze. Z przodu przednie slupki troche ograniczaja widocznosc, z tylu slabo, ale duze lusterka boczne rekompensuja. Niemniej przy cofaniu i parkowaniu tylem nalezy uwazac !
~kissielec
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
słaba widoczność przez tylna szybę, natomiast boczne lusterka są gigantyczne ! Światło wsteczne - w nocy nie oświetla drogi za pojazdem. Natomiast świetnie świecą ksenony z przodu.
~Paweł
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
wysoka pozycja za kierownicą i wielkie lusterka boczne dają świetny ogląd. przy cofaniu pamiętać trzeba że auto jest dłuższe od karoserii o koło zapasowe
~suzuki 3.2 V6
SUV 5d Facelifting 3.2 V6 VVT 233KM 171kW
dosyć dobrze przeszklony - duży plus za ogromne lusterka minus za brak zamościemniajacego lusterka środkowego ale całe szczęście miałem ciemne szyby
~Mr. T
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Siedzi się wysoko, wiec widzi się więcej.Widoczność do przodu i na boki jest wzorowa, do tylu tez nie jest źle, a lusterka jak w ciężarówce tylko pomagają.
~art_mir@wp.pl
SUV 2.7 i V6 24V 173KM 127kW
dobrze, ze zainstalowałem czujniki cofania, bo inaczej już bym pare razy tyłem przywalił, bo trudno go wyczuć, także przez koło zapasowe
~Robert
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Tu chyba niema uwag poza tylnym kołem na klapie. Natomiast kamera cofania w moim egzemplarzu niwelowała niedogodność.
~jiiin
SUV 5d Facelifting 2012 2.4 VVT 169KM 124kW
Ok, ale przydaje sie kamera cofania, nic nie widac za samochodem, jesli jej nie ma w serii (pozostaje zamontowac).