Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (185) - Silnik

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patrycja
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Niestety :( jeździłam Toyotą Rav4, Subaru Foresterem i Nissanem Qashqai\'em - po prostu się chowa do każdego! Można go podsumować jednym słowem MÓŁ - głośny, słaby i ledwo idzie :( Wracam do Forestera!
~cezary58
SUV 2.7 i V6 24V 184KM 135kW
silnik mocny i cichy wspaniały pomruk wydobywający się z pod maski.szkoda ,że paliwożerny. wybór mój był świadomy prubowałem jazdę z silnikiem 2 litrowym niebo a ziemia .
~ww
SUV 5d Facelifting 2012 2.4 VVT 169KM 124kW
wystarczający, ale wymiana oleju co 15 tys. km.... no i pierwsza po tysiącu!! oczywiście trzeba wysoko kręcić żeby przyśpieszał. powyżej 4k/min jest przyzwoicie.
~kLARNETT
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
SILNIK, NO COZ TO DOSC CIEZKI SAMOCHOD TAKZE 140KM WYDAJE SIE BYC MINIMUM DO SPRAWNEGO PORUSZANIA. PRZY WYPRZEDZANIU TRZEBA REDUKWAC I CISNAC. ALE OGOLOLNIE JEST OK,
~Mateusz G.
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Bardzo przyjemnie pracuje. Bez problemów przyspiesza na każdym biegu. Jedyne do czego można się przyczepić to lekkie szarpanie podczas operowania gazem na niskich obrotach.
~kudi@onet.eu
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
129 KM było dla mnie trochę mało dlatego założyłem czipa i w chwili obecne mam 160 KM co powoduje , że samochód jest bardzo żwawy , a przy tym spala w mieście 8,2 l .
~Jan
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Przeciętne spalanie, ale bardzo przyzwoita trwałość. Nie jest to dobry silnik do LPG, choć wiele osób próbuje ratować w ten sposób koszty.
~gregory
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Wymiana filtrów i olejów to wszystko. Działa bez zarzutu, wystarczający do codziennej jazdy. Nie jest to samochód do sprintu spod świateł.
~UK. Pozdr.
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Silnik byl troche za slaby dla mnie,mieszkam w UK za 320£ zamontowali mi chipa i jest o 30km i 67 nm. wiecej,teraz moja ocena silnika to 4 i pol.
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II
8,7
9,3
11,0
~suzuki 3.2 V6
SUV 5d Facelifting 3.2 V6 VVT 233KM 171kW
rewelacyjna jednostka napędowa, pomruk V6 po wcisnięciu pedału gazu - rewelacja, ekonomiczny może nie jest ale wart kazdej wydanej złotówki na paliwo