Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (299)

3,1
~Patrycja
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jestem wyjątkowo zawiedziona tym autem! Wygląda wspaniale.. ale wszystko znika do momentu jazdy! Byłabym być może zadowolona gdybym nie jeździła również Foresterem czy Qashqaiem.. Najlepsze auta na świecie to te dwa! Suzuki idzie pod młotek.. idealne dla wyjątkowo ofensywnych kierowców!
~Tomek
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auto fajne za mały przebieg na dłuższe wywody ,pojeździmy zobaczymy. Serwis o zgrozo ! Mam lęk przed następną wizytą . Co można jeszcze zepsuć???
~Piotr Zielonka
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
Piękna linia auta (wersja 3-drzwiowa) - chyba najładniejsza terenówka na rynku. Bardzo dobre właściwości jezdne. Duże zużycie paliwa. Zła widoczność w bok do tyłu.
~Mohinder
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Samochod naprawde niezawodny. Robie normalny serwis i samochod sie odwdziecza niezawodnoscia. Moge sie przyczepic jedynie do halasu w srodku i jednego lozyska z ktorym mam problemy. Chodzi o lozysko kola posredniego paska wielorowkowego. Lozysko wymienialem po okolo 80000km i nastepne juz po 7000km i nastepne po okolo 10000km i znowu po okolo 10000km. Za kazdym razem kupowane lozysko SKF. Teraz kupilem komplet lozysko razem z kolem w serwisie...
~ns
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
auto moze sie podobac, wersja DeLux napewno jest warta uwagi. samochod w srodku prezentuje sie o wiele lepiej jesli ma skórzane fotele.
~Marek
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Silnik 2.4 pracuje cicho i przyjemnie się wkręca. Moc 169 km wystarczająca dla tego auta (2.0 140 km za słaby). Akceptowalne zużycie paliwa. (Silnik)
2,9
~wuba
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Nie mam pojęcia za co ludzie chwalą ten samochód.To moje auto służbowe więc jestem szczery. Ja bym go nigdy nie kupił bo cenię komfort i dynamikę a układ napędowy,silnik ,skrzynia i zawieszenie muszą ze sobą być zgrane.Tu wszystko jest nie tak. Ale jak ktoś się upsze i kupi to zrozumie o co mi chodziło.
~Grand Suzin
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
uzytkuje przy okazji, bede sie przesiadal na diesla z racj zwiekszonej porcji km i slabosci do ropy en general; ale to autko daje satysfakcje; polecam wszystkim uzaleznionym od sniegu
3,7
~katar14
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Nie polecam. Powiedzmy tak, zrobiłem tym autem 210 000 tys km , na lpg 160 tyś i zawory wyzioneły ducha, trzeba było wymienić zawory wydechowe w sumie 3500 pln mnie to kosztowało u mechanika nie w aso, komfort to tragedia tzn cicho jest w srodku ale przy 120 zaczyna sie rtobic juz głośno,auto jest twarde wiec czuć kazdą nierówność, skyrznia źle zgran z silnikiem tzn na dwujce przy 1500 obr/min nie pojedziemy bo szarpie i drga cały silnik,... (Silnik)
~M J
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
nie mam jak na razie problemow z silnikiem i nawet wydaje mi sie ze tyle mocy wystarczy, na autostradach w okolicy 2500 tys/obr-3000tys fajnie sobie radzi,jak ktos chce wiecej to niech sobie kupi3.2 i niech nie marudzi. (Silnik)