Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (299)

3,6
~Radi Kriss
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Suzuki Grand Vitara 2008r. 1.9ddis Auto ogólnie fajne, wizualnie ładne wewnętrznie i zewnętrznie. W terenie sprawuje się rewelacyjnie, można naprawdę fajnie się pobawić. Tylko nie rozumie czemu w suzuki wstawiają silnik diesla od renault który po prostu często się psuje, znika z niego nie wiadomo gdzie i kiedy olej silnikowy czego wynikiem jest uszkodzona panewka. Pozdrawiam.
~de_la
SUV 3d Facelifting 1.6 VVT 106KM 78kW
Mogłem kupić 2.4 benzyne, ale za 67500 jest super Brakuje mocy ale reszta jest Docenie 4x4 w zimie
3,7
~JanS
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Troche haczy. Brakuje 6 biegu!!! silnik poradzilby sobie. (Skrzynia biegów)
~piotr
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Dobry, dobrze wyposarzony SUV za b.dobra cene, choc przydal by sie diesel z duzym momentem ale ten jednak jest juz drogi.
~KICI
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Chciałbym wszystkich posiadaczy ostrzec. Jadąc w deszczu z prędkością około 65-70km/h wpadłem na łuku w poślizg. Zarzuciło tyłem, kontrowałem, niestety za mocno. Doszło do czołowego zderzenia z samochodem jadącym z przeciwka (BMW7). Suma prędkości to 120-140km/h... Oba samochody do kasacji... Moja żona połamany obojczyk od pasów, synek z tyłu w foteliku na szczęście ma tylko siniaka. Reszta uczestniczących w wypadku - potłuczenia (cud chyba...
3,5
~skydancer
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jest troche rozczarowania, zwlaszcza przez te duze usterki ktore zdarzyly sie w kilka tygodni po wyjechaniu z salonu.
3,2
~kudowa Dowaku
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Auto bardzo przeciętne, ogólnie mało pewne. Dłuższe trasy pokonywane z duszą na ramieniu, żeby coś nie padło; mariaż z renault nie wyszedł suzuki na dobre; silniki renault 1,9ddis w tym wydaniu to MASAKRA;
~sonia
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Bez wątpienia godne polecenia. Dla miłośników mocnych wrażeń na szosie poleciłbym mocniejsze silniki, które nie były dostępne gdy kupowałem auto:(
3,4
11,0
3,8
~krzysss
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
switne autko ale okazalo sie troche za małe na wypady z rodzinka, ktora sie powiekszyla