Lista ocen Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW 1998-2002 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Suzuki jest drogie- jak każda terenówka. Za te cenę kupisz dziesięć lat starszego nissana patrola, a jeśli szukasz auta miejskiego, to za te pieniądze znajdziesz coś młodszego bez 4x4, np. toyotę aygo. W wyposażeniu mojego dżimsona nie ma nic, bo tak chciałem- zderzaki i listwy nielakierowane, brak klimy, tapicerka drzwi z jednolitego tworzywa sztucznego. Miało być odporne na uszkodzenia i podatne na mycie;)
~miniks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
bardzo wysoki- za niwielkie pieniadze dostajemy auto które może jeździć 30 lat stosunkow bez awaryjnie. Posiada wszytko co niezbedne dla kogoś kto porusza sie w terenie a przy 2 osobach w srodku przestrzeń bagazowa jest wystarczajaco duża.Posiada pewne mankamenty na drodze asfaltowej
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
tylko 3 gwiazdki ze wzgledu na osobista wpadke... gdybym trafil dobry egz., pewnie byloby 5. zgadzam sie, za te kase tylko nive da sie wyhaczyc, sprawny jimny to radocha w terenie, luzik w miescie, troche trudnosci na trasie... szkoda, ze mialem pecha (tak mysle... :))
~Kubik
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Takie uatko za taką cenę (a niektórzy wolą Fiata Pandę 4x4 diesel 1,3 za 45 tyś. zł - bez komentarza) to jedyna taka oferta na naszym rynku w tej klasie aut no i nie wiem czy nie jedyna na świecie - a jednak można tanio i po Japońsku
~er
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
zalety przeważają nad wadami, mam więc już drugi taki sam pojazd (niestety większość zmian jest w nowym modelu na gorsze)
~mariockr@interia.pl
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Cena dosc wysoka jak na male auto ale niska jak na terenowke, jaosc bez wiekszych zasttrzezen.
~Maciek
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Najtańsza nowa terenówka na ramie. Warto kupić wersje JLX, bogato wyposażona, wszystko co niezbędne.
~Fenrir
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Za taką cenę auto terenowe?? no są łady ale to jest inna liga....
~Leszek: heniastan@msn.com
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Najnowsza Toyota FJ Cruiser w USA kosztuje okolo 22tys $ niewiele wiecej niz jimmy.
~LOLA
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
JAKĄ INNA TERENÓWKE KUPIMY ZA 50 TYS?( POMIJAJĄC LADE NIVE)
Suzuki Jimny III Standard