Lista ocen Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW 1998-2002 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Wszystko trzeszczy, warczy, nawet szyna od radia brzęczy- jeśli nie przeszkadza Ci to, to spoko, jeśli nie- volume w radioodtwarzaczu na >25. Jak zdjąłem plastiki zewnętrzne i przejechałem to od razu migrena;) natomiast gdy zgiąłem ucho holownicze tak, że dotykało tłumika, to mało mi łeb nie odpadł.
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
wczesniej mialem lanos´a, bylo calkiem ok jak dla mnie. w jimny´m jest naprawde cicho wg mych wyobrazen. nie musze rozkrecac radia na full, zeby slyszec muze...
~Maciek
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Silnik cichy, jedynie wiatr daje o sobie znać i praca napędu, która robi największy hałas. Hałas w aucie nie natarczywy.
~ksiuu
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Mnie osobiście to nie przeszkadza, wiedziałem co kupowałem, ale w porównaniu z każdym samochodem osobowym wypada bardzo słabo.
~mariockr@interia.pl
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Do 100km/h jest znosnie nawet na ostrzejszych oponach a szybciej i tak sie nim nie jezdzi
~HEN
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
aż za dobre, na wolnych obrotach silnika nie słychać, prawdę mówiąc wolałbym klekocik diesla
~miniks
do 90 km/h wszytko w normie, powyzej?? a kto jeździ szybciej w terenie :D
~er
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
o niebo lepsze niż w Lianie, tradycyjne dla firmy miauczące przekładnie
~Fenrir
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Jak juz pisałem silnik bardzo cichy, słychać tylko opony i dmuchawę
~Kubik
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Jeździłem wcześniej Trabantem więc co mogę powiedzieć - nie słyszę pracy silnika
Suzuki Jimny III Standard