Lista ocen Suzuki Liana (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Cóż tu znów porównanie. Passat B6 dla mnie dużego nie oferował miejsca dość na prawą nogę bo już była konsoleta środkowa. Była bardzo wypukła przez co noga drętwiała. Tu jest lepiej bo konsoleta jest płytsza i te ok 5 cm jest jak ulał. Z przodu miejsca dość. bez cudów bo to przecież nie ta klasa auta ale da się swobodnie jechać. tył daje radę, szczególnie dlatego że dach opada hiper łagodnie. Panie w kapeluszach zapraszamy. Trzeci pas...
~pelengajew@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Z przodu miejsca dość jak na moje 186cm i to z dużym zapasem zwłaszcza nad głową.Z tyłu przy przednim fotelu odsunietym na maksimum ze wzrostem 186cm nie dotyka się ani kolanami oparcia fotela ani głową dachu choć zapas tak na kolana jak i na głowę niewielki. Na tylnej kanapie dwie duże dorosłe osoby spokojnie, trzy na dłuże trasy już nie ale po mieście mozna bez problemów.
~Krnąbrny Rajdowiec
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Miejsca jak na auto tego segmentu jest na prawdę sporo, często zdarza mi się wozić mój zespół, gdzie wszyscy poza mną mają powyżej 185 cm i nikt nigdy na brak miejsca nie narzekał. Jest na prawdę bardzo dobrze. W dużej mierze jest to skutek inteligentnej gospdarki przestrzenią komory silnika.
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dla 4 osób miejsca aż nadto, szczególnie nad głowami. Przy 3 osobach z tyłu może być nieco ciasno ze względu na stosunkowo nieduży rozstaw kół. W przypadku wersji 5d niewielki bagażnik ale i tak w rzeczywistości wypada znacznie lepiej niz na papierze.
~KomBrat
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
W tej klasie samochodzu nie widzaiłem, żeby pasażerowie mieli tyle miejsca. Główny minus to niemal bark schowków w aucie, a te które są są malutkie. Dużym minusem jest brak lampki sygnalizującej włączone światła mijania, bo drogowe są.Ot przeoczenie.:)
~m2w7@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Wygodnie, przestronnie, dobrze mozna oprzeć lewą nogę (w niektórych samochodach mi tego brakuje). przełączniki tam, gdzie się spodziewam. Plus za gniazdo 12V za hamujcem ręcznym (np podłączenie telefonu bez plączącego się kabla z przodu.
~milord76@interia.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Jestem dość duży (czytaj z nadwagą) ale siedzi mi sie bardzo wygodnie i nie mam problemu z przeciskaniem sie pomiędzy kierownicą i fotelem. Przy odsunietym maksymalnie fotelu kierowcy, pasażer z tyłu ma sporo miejsca na nogi. Dla mnie super.
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Bardzo dobre mam 186 cm, i nie mam problemu z zajęciem miejsca.Taka sama sytuacja ma się z pasażerami na wszystkich siedzeniach.Bagażnik też dobry dość pojemny,bez problemu można się zapakować na 2-tygodniowe wczasy z rodziną.
~Azael11
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
wnętrze przestronne i całkiem wygodne, dość wysoka pozycja za kierownicą, jestem dość spory a za mną jeszcze ktoś usiądzie jest ok. Tylko ten miniaturowy bagażnik 279 l to trochę nędznie

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zadowolony
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
W stosunku do wymiarów zewnętrznych, wnętrze jest obszerne. Cztery osoby podróżują komfortowo. Trzeciej osobie z tylu bedzie nieco niewygodnie, ale tak jest przecież w każdym aucie.