Lista ocen Suzuki Liana (152)

~jerr
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Zdarza się, że "chrupnie coś" przy szbszej zmianie biegów. Poza tym OK. (Skrzynia biegów)
~Hinek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Malutkie schowki w przednich drzwiach. Jest wiele drobiazgów ułatwiających życie. Np:lampki do czytania, elektyczne szyby z tyłu, wygodne uchwyty do napoi. Wnętrze przyjemne i starannie wykończone. Dobre Audio.
4,1
~Paweł Król
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Trochę mało stabilny w zakrętach i przy bocznym wietrze (Układ jezdny)
3,2
~rozczarowany
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
oczekiwałem czegoś więcej i zazdroszczę tym których tak przeciętne auto potrafi tak zachwycać.
~awtapicer@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Idealny samochód dla rodziny...na wyjazdy.....w miescie duzo wiecej pali ale niezawodnosc i wizyty tylko na przeglądy...sprawiają ze ma się pełny konfort.....POLECAM KAZDEMU
~adrian
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
liana to dobry samochód za atrakcyjną cene jedyną jego wadą jest fakt ze nie jest zbyt ładny i wielu ludziom poprostu sie nie podoba!! według mojej oceny samochód jest za wysoki i za wąski!! wiele do zyczenia robi również wentylacja ponieważ szyby szybko zaparowywują a jedynym sposobem jest włączenie klimatyzacji!! prtócz tego samochód jest naprawde smietny poza tym bardzo mało pali przy silniku 1,6 zużuwa paliwa 6,3 litra na 100km i jest...
~Łukasz
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Idealne, rodzinne auto. Niskie spalanie. Całkiem wygodne jak na swoje rozmiary. A przede wszystkim bezawaryjne. Jedynymi mankamentami był dość słaby silnik (1.4 DDis), ale rekompensował niskim spalaniem (w trasie nawet poniżej 5 l/100 km) - powszechnie wskazywany grube słupki przy oknie przednim, ograniczające nieco widoczność. I to w zasadzie tyle... Gdyby mi go nie zniszczono, jeździłbym nim dalej.
3,7
~Sławko z Lublina
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Stawiam 4 choć nie jestem super zadowolony. Mam jednak przekonanie, że mogłem gorzej wybrać. Niemniej szykuję powoli zmianę i na pewno nie będzie to marka tak słabo zakorzeniona na naszym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie doskwiera brak zamienników części zamiennych.
~Mieczysław Dziubiński Warszawa
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
obsługa nie wymaga wysiłku - jednym palcem można obsłużyc skrzynie biegów (Skrzynia biegów)
~marcopolo
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
trochę hałasuje powyżej 3500 obr/min ale mnie nie przeszkada , elestyczny mozna jeszcze z niego wykręcić po założeniu wkładki sportowej fitra powietrza. (Silnik)