Ocena kierowcy - Suzuki Swift III Sedan

cimir@op,pl, 14 lat temu
Silnik 1.3 i 68KM 50kW
Rok produkcji 1998
Suzuki Swift III Sedan 1.3 i 68KM 50kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silniczek pracuje równo , bez względu na porę roku. Bardzo mile byłem zaskoczony , kiedy przy kilkunastostopniowych mrozach Zuźka odpalała bez problemu , a mazda sąsiada już nie bardzo:)
Dość głupio umieszczone przyciski sterowania szybami i to jest \"najpoważniejszy\" mankament Zuźki. Sięganie ręką podczas jazdy między fotele , żeby opuścić szybę , to niezła akrobacja.
Miejsca jest dość mało , kiedy obok mnie ktoś siedzi , trącam go ręką przy zmianie biegów.
Ceny dobrych zamienników , a nawet oryginalnych części nie są jakieś wygórowane pod warunkiem że nie będziecie ich kupować w Autoryzowanych S...erwisach :) Aczkolwiek z dostępnością niektórych może być problem - nie umiem znaleźć wkładki zamka do klapki wlewu paliwa , a państwo w ASO za nowy winszują sobie prawie 200 zł.
Drobne usterki oczywiście się zdarzają , ale są to naprawdę drobnostki typu - zepsuta wkładka zamka przy klapie do wlewu paliwa czy zepsuta zapalniczka.
Kupiłem go kilka miesięcy temu , wymieniłem płyny , filtry , pasek i na razie tylko wlewam paliwo. Po tylu latach zawsze coś się tam znajdzie , w mojej Zuźce złuszczył się lakier nad przednią szybą . Ruda zaczyna też żreć klapę bagażnika . Nie są to jednak jakieś wielkie ogniska rdzy.
Suzuki Swift III Sedan