Ocena kierowcy - Suzuki Swift V Hatchback 3d

jacek_xc, 12 lat temu
Silnik 1.2 VVT 94KM 69kW
Rok produkcji 2011
Suzuki Swift V Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW od 2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : trzeba się przejechać żeby to opisać
był to bardzo dobry wybór, im dłużej go mam tym bardziej go lubię.
przy niskich obrotach cicho potem troch głośniej ale to minie przeszkadza, lubi sobie wypić na wysokich obrotach.
dobra ale daleka od ideału,
auto jedzie jak przyklejone, ciężko wyczuć kiedy się przesadza bo bez różnicy czy wchodzisz w zakręt 60 czy 130 bo auto w ogóle się nie przechyla w zakrętach
na boki super, lusterka ogromne:) ale na światłach trzeba się schylać bo dach mimo tego że jest wysoki to wszystko zasłania.
dla mnie ok, przydatne uchwyty na butelki w drzwiach i schowek na górze deski rozdzielczej.
bez zarzutu
suzuki w sam raz na 4 os bo na tyle jest zarejestrowany.w tyle napewno więcej miejsca niż w peugeot 206.
dla mnie bardzo dobrze wyciszone auto. Po przesiadce z 2.0 HDi czasami zastanawiam się czy mam silnik uruchomiony.
jak narazie 5.7 trasa, 6-6.5 miasto. Pierwszy przegląd przy 1000km 190zł, wymiana opon na zimowe 120zł. Aso Kraków Jasnogórska, następny po 15000km - 580zł kolejny chyba 800zł a potem znowy 580zł. Oczywiście przeglądy co 15000km.
w tej cenie masz 68konną fieste która prowadzi się jak taczki z gnojem i ma kokpit jak transformers albo punto 1.2 69koni, jest jeszcze kia rio ale trochę droższa ale też super autko, a porównując do Colta to Swift go miażdży pod każdym względem.
ciężko ocenić po 1000km
ciężko ocenić po 1000km