Lista ocen Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW 2017-2020 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sagitt_94
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Nie jest to najmocniejsza cecha tego samochodu, choć akurat wysunięta w przód linia dachu nie przeszkadza mi jakoś specjalnie – obserwacja świateł na skrzyżowaniach nie sprawia mi większego problemu. Samochodem się jeździ, a nie stoi. Nawet bardziej mi pasuje takie rozwiązanie, bo często nie muszę nawet używać blend przeciwsłonecznych. Także z widocznością ze środka do tyłu nie mam problemów – tylna szyba jest na tyle blisko, że zapewnia...
~McGywer
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
To największa bolaczka auta. Wystarczy skręcić głowę w prawą stronę aby zobaczyć jak wielki jest tylny slupek wraz z nieoszklona czescia drzwi tylnych. Zero widoczności. Przednia szyba za mała. Mam 180 cm wzrostu i fotel na samym dole. Dojeżdżają do skrzyżowania nie widać górnej sygnalizacji bo szyba jest niska więc trzeba schylic głowę
~Hamerling
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Do przodu bardzo dobrze, czasami trzeba się poschylać, żeby spojrzeć na sygnalizator wiszący nad jezdnią - niska krawędź przedniej szyby. Do tyłu słabo, co jest domeną wszystkich współczesnych samochodów. Kamera cofania ratuje sprawę - ma bardzo dobrą jakość jak na tę klasę cenową i segment auta.
~Robert
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Do tyłu słabo (ale kamera cofania załatwia sprawę), do przodu bez zarzutu. Nisko przebiega krawędź dachu, jak się za blisko podjedzie pod światła na skrzyżowaniu, to czasem się trzeba pogimnastykować. Ale to żadna wada moim zdaniem.
~DasBoot
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Do przodu świetnie, z jednym minusem jakim jest niska krawędź dachu i na światłach słabo widać sygnalizatory jeśli wiszą nad jezdnią. Do tyłu raczej przeciętnie, jak w każdym nowym aucie tego rodzaju.
~Michał
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Widoczność jest poprawna. Duże lusterka zewnętrzne, kamera cofania, przejrzyste szyby. Dokucza jedynie wysoko poprowadzona linia dachu - zasłania wysoko umieszczone sygnalizatory.
~Carlos
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Właściwe wszystko ok. tylko podjeżdżając pod sygnalizator świetlny w mieście trochę trzeba wychylić głowę, Kamera cofania [ widok jak w nagraniu VHS] tez jest ok.
~Onkel Pyjter
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Jedyne zastrzeżenie to zbyt daleko wysunięta górna krawędź dachu nad kierowcą. Przez to nie widać świateł na skrzyżowaniu, trzeba się wychylać co jest upierdliwe. Reszta OK.
~neon
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
jak dla mnie do przodu wszystko w porządku, do tyłu kamera cofania bardzo dużo ułatwia, widoczność na boki ok, lusterka duże więc też nie ma kłopotu
~youreks
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Trzeba się przyzwyczaić by nie podjeżdżać do świateł bo widoczność w górę jest niewielka. Niemniej nie odradzałbym teko samochodu przez tą cechę designu.
Suzuki Swift VI Hatchback