Lista ocen Suzuki Vitara I (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarosław N. z Buska Zdrój
Standard 2.0 TD 71KM 52kW
Mam dom w górach, na początku jezździłem maluszkiem, ale teraz sprowadziłem sobie z Austri Vitarkę. Super się nią jeździ po górach. Najbardziej lubię widok, jak sąkorki na ulicy, a ja zjerzdrzam na pole i śmigamm sobie boczkiem.
~Leaf
Long 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Dla kogoś dla kogo 4x4 to nowość może się zdziwić jak w każdym innym 4x4. Wrażenie uciekania tyłu (ale to normalne) i wrażenie luźnej kierownicy (wszyscy posiadacze też mówią że to normalne)
~orzelg
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Vitara to terenowe auto i tam się dobrze sprawuje.Ale miasto - tragedia. Każdą dziurę czuć po kręgosłupie, i ja wolałem jechać dłuższą trasą niż tłuc się po nieciekawych nawierzchniach.Tłumienie marne
~marcinpekar.wp.pl
Cabrio 1.6 16V 97KM 71kW
troche skacze-jak maluszek 126p:) ale idzie sie przyzwyczaić:) ---mam opony 255/65/15" fajnie wygląda na tych kapciach ale na koleinach dość rzuca:( ale za to na równym asfalcie to auto "płynie":)
~samourai@lodz.cc
Standard 2.0 TD 71KM 52kW
w trybie 2WD bardzo niepewna (włączając 4WD odczuwamy bardzo wyraźną poprawę), jednak dobrze się trzyma w zakrętach. Przy włączonym napędzie tylko na tylne koła radzę dość mocno trzymać kierownicę.
~nikt szczególny
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
W terenie dobrze, może i nawet lepiej niż dobrze. Droga, przeciętnie, ale to przecież nie jest auto do jazdy po drodze;) Wytrzymałe nawet bez specjalnego dbania o nie.
~Vitara rocznik 90
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Daje cztery, poniewaz to nie jest król szos. Ja mam opony 275 i niestety koleiny dają się we znaki i wszystkim polecam troche węższe. Aha i czasem dziwnie trzęsie kuprem na boki.
~Mateusz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Ja mam załozone wielkie koła bo lubie się zaryć w terenie . wszyscy ci kturzy uwarzają ,że np. wrangler jest lebszy w terenie są w błędzia . Myślę ,że stoją na jednakowym poziomie
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Do 60 na trasie bezpiecznie. Powyżej 80 - śmierć. Tryb miejski - skrętność i zwinność wzorowa. W terenie mogę powiedzieć to samo, zwrotność auta jest genialna.
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Doskonały - pracuje idealnie , bardzo miękki. Na trasie strasznie buja ale w terenie coś pięknego. Bardzo wytrzymały , jak by stworzony na nasze drogi !