Lista ocen Suzuki Vitara I (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pyza
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
w mieście/na trasie przeciętnie, nie można szybko jeździć, ale to n ic dziwnego, bo to klsayczna konstrukcja na ramie. W średnio-trudnym terenie - rewelacja!
~kurteczek
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Mam "krótką" Vicię i jazda na szosie po koleinach to koszmar. Pływa tak, że trzeba cały czas wczepiać się w kierownicę i uważać aby nie wyskoczyć z drogi.
~damian
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Chba najsłabsza rzecz w aucie. Podczas jazdy bardzo mocno odczuwa się wszelkie koleiny jak i podmuchy wiatru. Moze jakby była dluższa...
~Paweł
Standard 1.6 i 80KM 59kW
na oponach 255/15 nie można jeździć po naszych drogach pełnych kolein, jazda na nich to olbrzymie ryzyko, 225/15 jest już OK, zimą używam 195/15
~Seba Wawa
Standard 1.6 i 80KM 59kW
jedzie tam gdzie kierowca chce-brak jakichkolwiek luzów aczkolwiek nie mam wspomagania ale przeŁożenie jest tak dobrane ,że kierownica obraca sie w miare lekko
~SZYMON
Cabrio 1.6 80KM 59kW
na trasie przy większej prędkości, przy dużym wietrze można odczuć że samochód lata po drodze ALE JEST TO SAMOCHÓD DO W TEREN A NIE NA ULICĘ
~kabrio´91
Cabrio 1.6 80KM 59kW
przydała by się blokada różnicowa, jak dlamn ie to napęd mógłby być na przód a tył dołanczany ale tak jak teraz też jest ok,można bączki kręcić
~Łukasz
Cabrio 1.6 80KM 59kW
To nie jest auto osobowe, a długość i masa robią swoje więc podczas silnych wiatrów zdarza się szukanie drogi :)
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
To mój 4 samochód terenowy prowadzenie jak na tą kategorię (auto terenowe) bardzo pewne i przewidywalne porównywalne z osobówkami

Usterki Suzuki Vitara I

Suzuki Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grease4beast
Standard 1.6 i 80KM 59kW
nieśmiertelne zawieszenie (pod warunkiem że nie kupimy sztrucla) prowadzi się ok co do właściwości terenowych cóż.... ekstra