Oceny Suzuki Vitara I Standard

Oceny Suzuki Vitara I Standard – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Vitara I Standard

~digresio@o2.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Vitara Long ... w odróżnieniu od krótkiej - co ważne, jest komfortowa, jak na swoje wymiary. Pędzić się nią nie da, bo i nie po to jest... no i czuć, że lubi teren :). W długich trasach wygodna ( oczywiście, nie należy porównywać z limuzynami). Takie dobre auto turystyczne. Miejskie też, bo jednak nie tak duże ( jak współcześnie przerośnięte i nadymane SUV´y) a i dobrze w zakrętach i dziury i krawężniki niestraszne :) ... I jeszcze jedno...
~Krakers
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Mało jeżdżę, głównie na przepalanie albo z przyczepka do lasu. Zima na narty mały wypad. Kupiłem pojazd w tragicznym stanie od leśniczego. Całe podwozie remontowałem i spawalem. Całe wnętrze zmienione bo było masakra od ładowania drzewa i w brudnych strojach jeźdzone. Udało się doprowadzić do stanu użytkowego.
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Pod względem mechanicznym stary niezawodny Japończyk - zero stresu. Niestety trzeba uważać na korozję, progi, tylne nadkola (wady starych aut Japońskich)ja założyłem nadkola odnawiam regularnie raz w roku konserwację i wszystko jest ok.
~wasmaciej
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Samochód sprawdza się świetnie zarówno w terenie czego dowodem mogą być zdjęcia w mojej galerii jak i w trasie mimo iż jeżdżę na zimowych oponach przez cały rok spalanie i jazda wydaje się być przyjemna, mając na uwadze fakt że ta Vitarka waży dwie tony.
~romek
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Wspaniały samochodzik, rozsądne pieniądze ,brak dodatkowych wydatków - tylko się cieszyć i jeżdżić. Jedna uwaga - przy zakupie zwracać uwagę na stan techniczny.Ja kupiłem dobrze , lecz znam takich co bardzo płaczą. Pozorne oszczędności kilku złotych przy zakupie mogą się strasznie zemścić.
~jerry1457@op.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
samochód mocno eksploatowany, miasto, długie trasy, ciężki bagaż, ostra jazda w terenie - wszystko trzyma się rewelacyjnie. Mniej terenowy od Samuraja, ale z dobrym silnikiem 16V i większą ilością miejsca (5d). Jak dla mnie, na co dzień nie mniej wygodny od kompaktowej osobówki w swoim wieku. W terenie nadrabia niedużą masą

Usterki Suzuki Vitara I

Suzuki Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Standard 1.6 i 80KM 59kW
kupiłem to auto z myślą że będzie mnie wozić w terenie (las) i sprawdził się, także w tegoroczną zimę, przecież jest napęd przód/tył , 3 - drzwiowa,daje mi możliwość zawracania na bardzo wąskiej drodze,
~Seba Wawa
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Super autko uniwersalne ale nie nadaje sie na dŁugie trasy i szybką jazde Silnik nie jest pazerny na paliwo średnio 8,5l/100km ale po zagazowaniu może podziękować za wspóŁprace i zacznie wciągać olej
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Super autko za taką cenę naprawde trudnokupić coś lepszego :) Autko naprawde sporo jest w stanie znieść a w dodatku jest pojemne Ja do swojej Vitary Long ładuje naprawde kupe rzeczy typu narty snołbordy bagaże i jeszcze 4 pasazerów i dgyby nie butla z gazem nie musialbym nawet kłaść siedzeń :)
3,7
~xyz
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Autko, które można samemu naprawić, bez większych kosztów. Najprostsza konstrukcja na świecie.
Suzuki Vitara I Standard