Oceny Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW 1991-2002

Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW 1991-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW 1991-2002

~digresio@o2.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Vitara Long ... w odróżnieniu od krótkiej - co ważne, jest komfortowa, jak na swoje wymiary. Pędzić się nią nie da, bo i nie po to jest... no i czuć, że lubi teren :). W długich trasach wygodna ( oczywiście, nie należy porównywać z limuzynami). Takie dobre auto turystyczne. Miejskie też, bo jednak nie tak duże ( jak współcześnie przerośnięte i nadymane SUV´y) a i dobrze w zakrętach i dziury i krawężniki niestraszne :) ... I jeszcze jedno...
~Krystian
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Mam wersje 3drzwiowa i czasami dokucza mi brak miejsca z tylu. Kiedy wizytuja nas rodzice musimy jezdzic z nimi w dwa auta (zona tez ma viertare) :))) Tak wiec nastepna bedzie tez viertara (czy raczej grand vitara) ale na pewno z 4 drzwiami. Silnik miewa zadyszke przy wlaczaniu sie do ruchu autostradowego lub przy wyprzedzaniu pod gorke. Na szczescie Grand Vitara jest dostepna z V6, wiec i ten problem z czasem sam sie...
~jerry1457@op.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
samochód mocno eksploatowany, miasto, długie trasy, ciężki bagaż, ostra jazda w terenie - wszystko trzyma się rewelacyjnie. Mniej terenowy od Samuraja, ale z dobrym silnikiem 16V i większą ilością miejsca (5d). Jak dla mnie, na co dzień nie mniej wygodny od kompaktowej osobówki w swoim wieku. W terenie nadrabia niedużą masą
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Super autko za taką cenę naprawde trudnokupić coś lepszego :) Autko naprawde sporo jest w stanie znieść a w dodatku jest pojemne Ja do swojej Vitary Long ładuje naprawde kupe rzeczy typu narty snołbordy bagaże i jeszcze 4 pasazerów i dgyby nie butla z gazem nie musialbym nawet kłaść siedzeń :)
~faun@poczta.fm
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Bardzo dobre samochody ale ich cena na rynku polskim niestety jest jeszcze spora. Poza tym atko ma pieknie kryty pod nie jest prosto o uszkodzenie w terenie silnik dynamiczny jak na taka spora pake naprawde ma kawal mocy no i spalanie nie jest tragiczne 9.6 na miescie 7 w trasie zaden polonez tyle nie wyrabia:)))
~qbak
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
super auto, łatwo je przerabiać i cieszyć się normalną mechanika bez \"plaściorów\" i całych modułów do wymiany; szkoda że takie auta odchodzą ..... a producenci muszą zarabiać na serwisach;
~nikt szczególny
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Autko po kupieniu, do własnoręcznej przeróbki. Zadowoli każdego, kto wie jak z nim postępować i po co je kupił.
~człowiek lasu
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Jako człowiek używający tego autka na codzień w pracy, w warunkach ekstremalnie terenowych uważam że jest super.
~yogi
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Autko godne polecenia zwłaszcza dla służb leśnych, myśliwych itp.
4,1
~m4rioo
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Mój najlepszy samochód jaki miałem, jestem terenowym maniakiem i ani śmiem narzekać na moją Vitarke :]
Suzuki Vitara I Standard