Lista ocen Suzuki Vitara III SUV 1.6 VVT 120KM 88kW 2015-2018 (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alix
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Średnio 8-12 tys. tańszy od bezpośredniej konkurencji, to dużo. Jak dodamy praktyczność na poziomie kompaktowego SUVa, to już całkiem cena jest okazyjna, bo te są dużo droższe. Znakomite i sensownie rozłożone przez wersje wyposażenie, 4x4 możliwe już w podstawowej wersji, chociaż z mojej perspektywy to tylko pogorszenie osiągów i zbędna masa - jak ktoś mieszka w górach lub jedzie w teren - jedno z najtańszych AWD. W dodatku auto wygląda na...
~uradowany Vitarą
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
nowy suv super wyposażony za ok 70tys 0 przebiegu zdecydowanie lepiej mi pasuje niż stare q7 czy x5 od niemca co płakał jak sprzedawał bo szkoda mu było buraka który stracił oszczedności na jego zajechane z przekręconym licznikiem wypierdziane auto co do kościoła jeździł w niedziele i nie palił w nim.
~warriordj
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Samochod prawidlowy, porzadny, sa jednak szczegoly ktore wkurzaja: -skrzypiace drzwi -niedomykajacy sie czasem bagaznik - brak swiatla w bagazniku w podstawowej wersji (troche kiepsko)
~Jacek
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Stosunek ceny do jakości nie jest zły. Szkoda że nie ma żadnych akcji rabatowych dla Vitary. Myślę że jak spadnie sprzedaż po wycofaniu silnika 1.6 takie akcje się pojawią podobnie było z S-Cross.
~Paweł
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Jeśli nie masz parcia na auto, które rzuca się w oczy i nie musisz udowadniać sąsiadom, że jesteś zamożny, to Vitara jest świetnym autem za stosunkowo nie duże pieniądze.
~mariusz
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Tutaj suzuki wygrywa nad rywalami, zwłaszcza w kwestii wyposażenia i jakości wykonania. Jeep jest ubogi za te same pieniądze, a dacie najsłąbiej wykonana.
~Pierre
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Przymierzałem soę do używanego nissana qashqai, jednak nic dobrego nie znalazlem. Poza tym Vitara przekonala mnie oszczednoscia i tansza eksploatacja.
~Norbert
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Następnym razem przy wyborze Vitary bym się zastanowił. Auto mnie zawiodło - spodziewałem się od japońskiej marki i nowego modelu czegoś więcej.
~Mario1408
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Jakość plastików dobra, odporne na zarysowania. Dobrze spasowane i brak trzeszczenia, ćwierkania i skrzypienia. Plastik jest twardy ale estetyczny.
Dziennik kosztów dla Suzuki Vitara III SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
~Gi_mm
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Jedno z najtańszych aut z napędem na wszystkie koła (choć producent podkreśla w instrukcji, że AllGrip nie czyni tego auta samochodem terenowym).
Suzuki Vitara III SUV