Lista ocen TATA Indica Vista (6) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Milan
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Silnik wydaje okropne dźwięki, zwłaszcza na niskich obrotach. Jak przekroczymy 25 tyś obrotów to zaczyna brzmieć w miarę przyjaźnie. Do 3 biegu auto jak na ta klasę zbiera się dosyć dobrze, jednak mocy nie starcza na zbyt wiele. Po roku mam wrażenie, że moc jest przekazywana na koła gorzej niż na początku i auto nie zbiera się już tak dobrze, ale może to tylko wrażenie. Generalnie byłem pozytywnie zaskoczony osiągami, gdyż spod świateł ruszam...
~vistavista
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
W porównaniu z poprzednim modelem silnik visty to wielki krok naprzód (jest to licencyjna wersja silnika fiata montowanego m.in.w grande punto),dzięki zmiennym fazom rozrządu motor zapewnia relatywnie dobrą elastyczność przy umiarkowanym zużyciu paliwa.Miłym zaskoczeniem jest dobre wyciszenie wnętrza (oczywiście w porównaniu do innych aut tego samego segmentu).
~Bosman
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Mógłby być trochę żwawszy zasugeruję aby dilerzy sprowadzali także wersje 90km. Przy wyrzszych obrotach jest trochę głośno ale nie jest tragicznie. Naprawdę da się wytrzymać.
~panda83
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
dla mnie cicho chodzi a i przy jeździe raczej spokojnej na dynamikę nie narzekam
~Wiktor
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Po 3000 tyś. km silnik stał się bardziej elastyczny i energiczny.
~pablo-es@wp.pl
Kiepska elastyczność