Lista ocen Toyota Avensis Verso 2.0 150KM 110kW 2001-2009 (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek (komentarz po roku)
Verso 2.0 150KM 110kW
Benzyna dla tych co nie liczą ile pali. Tak naprawdę jeżeli ktoś chce koniecznie liczyć ile jego auto pali to niech nie kupuje wózka za 120 tys tylko tańszy. A teraz fakty (komputer to zakłamane stworzenie w tym samochodzie, dodajce min. 2 l/100 km do tego co pokazuje a jeszcze lepiej nie korzystajcie z niego): po mieście do 12.0 -12.5 l/100 km, na trasie z rodziną i bez wygłupów nie mniej niż 10 l/100km (max 120-130 km/godz). Autostrady...
~z.gadomski@tunesys.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Niestety, ale pali za dużo, mimo największych starań (potrafię jeździć ekonomicznie). Czasem mam wręcz wrażenie, jakby była to kwestia złego wyregulowania. Wskazania komputera są OK., jak w podręczniku, ale spalanie rzeczywiste jest czasem wyższe o 25% od pokazywanych średnich. Serwis jest bezsilny, próbowali trzy razy i ... nic. Szkoda, bo lubię ten samochód. Może ktoś zna jakieś lekarstwo?
~Z.G. z Klinów w Krakowie (TOYOTA z Zakopianki)
Verso 2.0 150KM 110kW
Zużycie jest o 20% większe niż podaje producent. Przy aktywnej jeździe oraz po przekroczeniu 140km/h pojawia się wir w baku. Wir można by to wybaczyć, gdyby nagrodą był większy "kop" przy przyśpieszaniu (poza jedynką, która wgniata w fotel). Niestety przy takim spalaniu osiągi rozczarowują.
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
2l benzyna spala umiarkowanie na trasie, miesci sie spokojnie w 8l/100km przy spokojnej jezdzie do 120km/h, w miescie potrafi sie zadowolic do 10 0litrow, co nie jest zle jak na te wielkosc auta. troche brakuje mocy przy wyprzedzaniu, ale to nie wyscigowka, tylko rodzinny van.
~Rysiek
Verso 2.0 150KM 110kW
Przy agresywnej jeździe koło 11-12 litrów w mieście to nie najgorszy wynik, na trasie schodzi do 9-9,5 l/100. Czyli także ładnie. Ceny przeglądów mieszczą się w średnim przedziale dla ASO Toyoty ale płaci się za kompleksowe usługi więc jest to akceptowalne.
~Mikołaj makwell@poczta.onet.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
drogo. Mimo prób, na trasie jeszcze nie udało mi się zejsc ponizej 10,3 l/100 benzyny, w mieście lepiej nie mówić ok. 13 l/100 a przy klimie w mieście to już masakra
~Jacek
Verso 2.0 150KM 110kW
krótko jeżdżę, mój wyjazd na Mazury, 5 osób, kufer załadowany na maxa (razem 400-450 kg), brak 3 rzędu foteli, trasa koszmarna, ci którzy jeżdżą wiedzą średnia 9.2 l/100 km (komputer).
~miet@polbox.com
Verso 2.0 150KM 110kW
W mieście to koło 9,5litra na trasie zeszłem do 5,9tylko raz przecietnie 6,3litra jadac ponad 180km/h pali koło 9,3 litra troszke za dużo?
~Zadowolona
Verso 2.0 150KM 110kW
jak na tak duże auto 10l/100km w mieście (konurbacja śląska) to nieźle, na trasie ok. 7,1 l/100km
~Michal
Verso 2.0 150KM 110kW
Tu Toyota tez nas nie rozczaruje pali jak Arosa Seat miasto jakies 8 l za miastem 6-7