Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (90) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin.
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wycieszenie jest słabe, uszczelki nie sprawdzają się i szybko parcieją, polecam smarowanie je silikonem. Bądz wymianę na nowe. Tu dodam że jest problem z wnęką na koło zapasowe i dwoma bocznymi po lewej i prawej stronie. Jeśli samochód miał wypadek (tył) to jest wielce prawdopodobne że poprzez klosze lamp będzie przeciekała woda. To po jakimś czasie doprowadzi do korozji koła zapasowego, blachy pod nim oraz bocznych wnęk. To samo w momencie...
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
Większość modeli Toyoty chwalona była za dobre wyciszenie.Sam miałem \"japońską\" corollę i była cichuteńka.Avensis również jest bardzo cichy zarówno jeśli chodzi o dźwięk silnika jak i opory powietrza czy zawieszenie.Wnętrze jest bardzo dopracowane.Ze strony tapicerki i tablicy przyrządów nic nie stuka,nie warczy.Cisza.Myślę,że to jego bardzo mocny punkt chociaż nie wszyscy muszą lubić ciszę.
~Gliwiczanin
Kombi 2.0 128KM 94kW
Do 110km/h jest dobrze, może nawet bardzo dobrze. Powyżej tej wartości lub gdy ktoś wkręca na wysokie obroty, to niestety subiektywny poziom hałasu odbiega od nowoczesnych konstrukcji lub tego co oferują nawet starsze od AVENSIS konstrukcje modeli klasy wyższej. Silnik skutecznie zagłusza szumy powietrza i hałas opon.
~mansoft
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
nie ma co narzekac jak za ten rocznik samochodu uzywanego nie odbiega wyciszeniem od nowszych modeli w tej klasie chociaz przy wiekszych predkosciach jak juz wczesniej pisalem zaczyna bys slychac silnik i do tego opony mam nie pierwszej jakosci wiec i one po asfalcie troszke halasu robia
~sl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jest bardzo dobrze ten silnik to poezja. Diesel z praktycznie niesłyszalnym klekotem. Kabina dobrze wyciszona. Zaczynają przeszkadzać takie rzeczy jak lekko niespasowane plastiki czy latające skarby w schowku lub bagażniku. Człowiek zaczyna sie po prostu czepiać.
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Do 100 km/h jest naprawdę cicho. Na postoju bardzo cicho. Przy 120 jest już głośno a powyżej 140 jest nieznośnie głośno. Dźwięk silnika przenosi się wtedy do kabiny i jest to irytujące. Najlepiej jeździ się w zakresie 90-110 km/h.
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wyciszenie to jeden z największych plusów tego auta. Mimo, ze silnik dieslowski, to w środku go praktycznie nie słychać. To daje duży komfort podczas długich podróży (nadmierny hałas ma ogromny wpływ na zmęczenie)
~felemek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Do tej pory nie mogę uwierzyć że to diesel...najszybciej jechałem 140km/h i cicho...Szwagier po godzinie jazdy ze mna i rozmowie o aucie zdziwił się że to diesel ,myślał że gadamy(kupiłem) 2.0 benzyniaka ! To 2.0 ale D4D...
~dunmer
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
z zewnatrz nie slychac prawie nic, silniczek diesla, wiadomo na autostradzie bedzie go slychac, przydalby sie 6 bieg :) ale nie jest to jakies bardzo dokuczliwe odczucie
~GP
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Wyciszenie jest bardzo dobre...I cichsze od TDCI TDDI w fordach czy DITD w mazdach ..Podczas jazdy powyzej 130-140 nie jest juz tak przyjemnie..Ale do zniesienia..
Toyota Avensis I Kombi