Oceny Toyota Avensis I Kombi 1.6 110KM 81kW 1997-2002

Toyota Avensis I Kombi 1.6 110KM 81kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Kombi 1.6 110KM 81kW 1997-2002

~Forza
Kombi 1.6 110KM 81kW
Uwielbiam Avensis T22, jak i sama markę. Podoba mi sie i stylistyka i trwałość, komfort oraz użytkować. Przede wszystkim jest godna polecenia. Auto oczywiście posiada swoje wady, jednak nie przysłaniaja one oceny ogólnej, czyli całkowitej - maksymalnej. Avensis jest bardzo komfortowa, wygodna dla kierowcy i pasazerow. Absolutnie bezawaryjna choc wcale nie bezobslugowa. Polecam każdemu kto potrzebuje auta do poruszania sie nie martwiąc sie o to...
3,5
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Auto NIESAMOWICIE NEUTRALNE. Nie ma w nim nic czym można się zachwycać. Kupiłem bardzo zadbany egzemplarz, wyróżniający się na ulicy ale co z tego jak dla kierowcy jest to auto przeciętne, nawet trochę nudne. Pewnie nie kupię drugi raz takiego samochodu. Jeździłem wcześniej starą Vectrą i tamto auto było JAKIEŚ, miało swój charakter, można było je polubić. Toyota jest nudna, średnia pod każdym względem, dobra dla starszego pana, któremu...
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
To samochód,który nie rzuca na kolana swoim wyglądem,wyposażeniem czy osiągami.Wraz z pokonanymi kilometrami okazuję się jednak pojazdem tak komfortowym,przyjemnym w prowadzeniu i obsłudze a przy tym tak niezawodnym,że zdobywa nasze wielkie uznanie i zaufanie.
4,1
~petrus74@gmail.com
Kombi 1.6 110KM 81kW
Toyotka obchodzi obecnie swoje 9 urodziny a trzyma się bardzo dobrze. Szkoda sprzedać bo nigdy nie zawiodła choc już się trochę znudziła. Czas na zmiany nadchodzi. Żal będzie się z nią rozstać. Następca będzie też z kraju kwitnącej wiśni.
3,2
~Budrys
Kombi 1.6 110KM 81kW
osobiście polecam wersję po lifcie po 2001 roku dużo się zmieniło np fotele z lepszych materiałów lepsze silniki na łańcuchu i mocniejsze VVTi(zmienne fazy rozrządu) klima z regulacją temperatury ładniejszy dizain kokpitu itd.
Kombi 1.6 110KM 81kW
Ogólnie z auta jestem zadowolony, przejechałem nim ok 70 tyś km, auto ma 8 lat więc drobne awarie już się przytrafiają. Koszty drobnych napraw bardzo przeciętne, choć i tak wyższe od Nissana Micry. Niestety część elementów zamiennych dostępna jest tylko w sieci serwisowej toyoty, a tam ceny chyba z kosmosu.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi 1.6 110KM 81kW
7,8
11,4
~Mich
Kombi 1.6 110KM 81kW
Polecam wersja kombi idealna dla rodzin.Dużo miejsca, ładny design, brak zainteresowania ze strony potencjalnych złodziei.Jak szukasz auta nie rzucającego się w oczy i nie dbasz o to żeby być trendy to Toyotka odpłaci Ci to z nawiązką
~Dżonej
Kombi 1.6 110KM 81kW
Po tylu latach użytkowania samochód daje już po sobie poznać, że jest staruszkiem.
~Dawid Dąbrowa Górnicza
Kombi 1.6 110KM 81kW
Avensisa T22 oceniam dobrze, jest to kawał porządnego auta o bardzo niskiej awaryjności i dużej wygodzie. Dla innych polecam motor 2.0
~amoretti
Kombi 1.6 110KM 81kW
Auto godne polecenia, ale z większym silnikiem jeśli ktoś chce auta bardziej dynamicznego. Dla tych co wolą oszczędzać świetne auto
Toyota Avensis I Kombi