Oceny Toyota Avensis I Kombi 1.8 129KM 95kW 2000-2003

Toyota Avensis I Kombi 1.8 129KM 95kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Kombi 1.8 129KM 95kW 2000-2003

~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Samochód kupiłem w 2012 roku w związku z powiększeniem się rodziny, jako 9 letni egzemplarz sprowadzony z Niemiec. Pod względem pakowności i przestrzeni auto spełnia moje oczekiwania. Jeżdżę głównie w trasy, turystycznie lub do rodziny. Po mieście jeżdżę sporadycznie. Na codzienne dojazdy do pracy wybieram MPK. Jednak nie jestem z tego samochodu tak zadowolony, jak z wcześniejszego małego Swifta.
Kombi 1.8 129KM 95kW
Jeżdżę tym autem 4 lata co dla mnie jest już sporym wyczynem, nawet nie podejrzewałem, że tak długo go będę miał. Zaczęła się korozja, oddałem auto do znajomego blacharza. Ma mi to zrobić dobrze i mam zamiar pojeździć jeszcze kolejne 4 lata, a potem może jeszcze kolejne. Stać mnie na to aby zmienić auto na nowsze, inne itd., ale nie robię tego ponieważ TEN SAMOCHÓD W 100% SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA. Jest jak idealna żona.
Kombi 1.8 129KM 95kW
To moja druga opinja o tym aucie, ta jest po przebiegu 10 tyś km. Chciałbym dać 5, ale spore zużycie oleju i piersze ogniska korozji, nie pozwalają mi. Szkoda, auto mam potencjał. Niewielkie spalanie, poprawne prowadzenie, zadowalająca moc, brak jakichkolwiek napraw. samochód prawie idealny.
~Toya
Kombi 1.8 129KM 95kW
Bardzo ładny samochód, moja posiada dodatkową oryginalną lotke na klapie i oryginalne alu felgi 15',więc ładnie się prezentuje.
~Viator
Kombi 1.8 129KM 95kW
przestronne rodzinne auto, trwałe i niezawodne o bardzo zadowalającym zuzyciu paliwa
~Szymon Cz.
Kombi 1.8 129KM 95kW
Silnik VVTI żre olej niemiłosiernie, totalna porażka (Silnik)
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi 1.8 129KM 95kW
10,4
~janu_s@interia.pl
Kombi 1.8 129KM 95kW
Silniczek chodzi jak marzenie, równiutko i cichutko. Przyspiesza dość dobrze choć nie jest to demon prędkości. Założona instalacja gazowa <4 generacja stag 4 + lubryfikator> przy przebiegu 160 tyś km, narazie bez zarzutów. Jedyny minus to pożeranie oleju około 800 ml na 1200 km, ale w tym modelu to norma a nie usterka. (Silnik)
3,8
Kombi 1.8 129KM 95kW
Fajny silnik. Zadziwiająco mocny przy niskich obrotach i zaskakująco słaby przy wysokich. Elastyczny. (Silnik)
~slawko
~pabujan