Oceny Toyota Avensis I Kombi 2.0 128KM 94kW 1997-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Kombi 2.0 128KM 94kW 1997-2002

~Gliwiczanin
Kombi 2.0 128KM 94kW
AVENSIS trafiła w moje ręce gdy miała 12 lat i 455tys km udokumentowanej historii w serwisie TOYOTA. Przez kolejne 10 lat dołożyłem do tego wyniku kolejne 75tys i jedyną wadą mojego egzemplarza była .... niezawodność. Dobry mechanik, systematyczne, coroczne przeglądy eksploatacyjne, wymiany płynów i filtrów to recepta długowieczności tego modelu. Niestety, AVENSIS pierwszej generacji zestarzał się optycznie, a ponieważ nigdy nie miał...
~Piotrek
Kombi 2.0 128KM 94kW
Bardzo fajana furka, dotychczas niezawodna, niezłe przyspieszenie (wiem, ze są szybsze), dużo miejsca (kombi) i schowków - troche klima śmierdzi ale chyba trzeba przeczyscić - nie miałem dotychczas lepszego więc jestem zachwycony
~Użytkownik szczęśliwy Toyoty
Kombi 2.0 128KM 94kW
Auto strasznie nudne i mdłe ale kocham je ze względu na komfort jazdy i nikłe koszty utrzymania. Dla 4 osobowej rodziny super. I nie kusi złodziejów.
3,5
~Piotr
Kombi 2.0 128KM 94kW
Szału nie ma pod zadnym wzgledem,dobre wyposażenie bo cztery poduchy,vsc i elektryka do okoła.
~michal b
Kombi 2.0 128KM 94kW
zrobiłem tym samochodem dwie przeprwadzki - niewiele z mebli musiałem rozkręcać. wybudowałem dom więc woziłem masę materiałów . działa bez zarzutu
~roberto
Kombi 2.0 128KM 94kW
jakby się troszeczkę niżej siedziało to dla mnie byłby ideał, ale i tak za szybko to jej nie sprzedam
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi 2.0 128KM 94kW
10,8
~Drake
Kombi 2.0 128KM 94kW
bardzo dobrze znosi gaz sekwencyjny, spalanie moźe do litra większe, a osiągi dalej na wysokim poziomie (Silnik)
~wisienka
Kombi 2.0 128KM 94kW
Auto rzeczywiście nie grzeszy wyglądem. Jest \"zwyklakiem\" niezachwycającym swoją sylwetką. Jednak niezawodoność i super silnik wynagradza ten drobny szczegół !!! Polecam !!! (Silnik)
~Olaf
Kombi 2.0 128KM 94kW
Ani kapki oleju nalewam na max i mam w połowie skali po 10tyś km fredi poniżej pisze że mu panefki w silniku rozwaliło i podaje przebieg 180tyś km, jeżeli rzeczywiście to znaczy że jego Aven przejechał conajmniej 400tyś km i był katowany. (Silnik)
~McOko
Toyota Avensis I Kombi