Lista ocen Toyota Avensis I (270) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 295 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goblin1120
Sedan 2.0 128KM 94kW
Jest wygodnie ale kosztem trakcji w zakrętach nie jest tak pewny jak np Bora ale za to o wiele lepiej tłumi nierówności.
~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Nie mam zastrzeżeń. Kilka elementów w zawieszeniu trzeba było wymienić z uwagi na zużycie, a koszt wymiany był akceptowalny,
~Mateusz
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Powyżej przeciętnej. Auto bardzo komfortowe, dość miękkie, ale przy szybciej jeździe nie pływa i prowadzi się całkiem dobrze.
~rafaello
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Prawie 3 lata jeżdżenia, 60tys km i nic. Żadnych stuków lub luzów. Miałem A4 to była porażka. Zawieszenie idealne na nasze drogi.
~Paykoś
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Przeciętny kładzie się na zakrętach i ma gumowatu układ kierowniczy, ale w końcu to duże kombi a nie mała sportówka.
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Czuje sie dobrze w tym aucie. Trzeba pilnować ciśnienia w oponach bo nawet jak są braki to jedzie sie pewnie i prosto
~darek dzidzi
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
układ jezdny twardy, ale za to w zakrętach czujesz się pewnie. Niestety polskie dziury czuć również doskonale.
~pawel21abc@o2.pl
Sedan 1.8 110KM 81kW
Bardzo mi pasuje zawieszenie dość komfortowe a jednocześnie dobrze trzyma na zakrętach i nie hałasuje zbytnio na dziurach
~TOYOTA NIE
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Trochę kanapa. Przy wyższych prędkściach sprawia wrażenie \"niepewnej\". Tak samo w zkrętach. Demon szybkich zakrętów to to nie jest.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I
8,2
11,2
~lukaszp1903
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Dobre trzymanie na drodze mimo miekkiego zawieszenia. W 5 osob troszke buja ale ogolnie jest ok. Bardzo maly promien skretu:(